2737
2734
عنوان

سوپرایزی که منو مامانم سر گربه شدیم😐کسی نگهداری گربه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13091 بازدید | 368 پست

از لحاظ نجاست فقط مو گربه اگه به لباس بچسبه و با اون حال نماز بخونی باطل میشه و گرنه نه نجس نیست.

اتفاقاً اگه یاد بدین به مرور هم جای دستشویی رو هم بلد میشه

مونده چطور نگاه کنید به این قضیه 

به نظر من گربه از سگ بهتره.

هم نگهداریش هم برای کسی که به مسائل شرعی اهمیت میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای😐 ینی بیاریم تو خونه؟😐

موی گربه عامل خیلی از بیماری هاست،اگر داخل لباس نمازگزار باشه نماز باطله،اصلا داخل خونه نیار،اگر هم تونستید بفرستید داخل طبیعت اصلا جای حیوان داخل محیط زندگی انسان ها نیست،اونم سگ و گربه

2731

۲ ماه دیگ تو تاپیکت یه کامنت میزارم میپرسم با گربه هات چطور پیش میری 

مطمئنم میگی عاشقشون شدی😂👌🏻

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
۲ ماه دیگ تو تاپیکت یه کامنت میزارم میپرسم با گربه هات چطور پیش میری  مطمئنم میگی عاشقشون شدی ...

باید اعتراف کنم ک عاشفشون شدیم

هر لحظه ی شرین کازی

الان یادگرفتن با توپ ور برن🥺

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
از لحاظ نجاست فقط مو گربه اگه به لباس بچسبه و با اون حال نماز بخونی باطل میشه و گرنه نه نجس نیست. ا ...

من مامانم اول خیلی نجس یودنش مهم بود

فهمید نجس نیس ادکی شد

گذاشتیم ی اتاق جدا 

2740
موی گربه عامل خیلی از بیماری هاست،اگر داخل لباس نمازگزار باشه نماز باطله،اصلا داخل خونه نیار،اگر هم ...

خب کجا بزاریم گناه دارن تو گرما

مامانم میخواد ازادشون کنه فقط جیغ میزد😂🤣🤣🤣 اخر سرم گفت اونا از ما میترسن ما باید شجاع باشیم مگه ...

عزیزم اینا دستی شدن  مادر که ندارن ازادشون کنی 

چه جوری غذا بخورن؟

گناه دارن تلف میشن نمیتونه نگهداری کنه  برشون گردونه

اگه آپارتمان نشین هستین و حیاط ندارید اصلا قبول نکنید

ولی در کل من نوزاد گربه خیابونی بزرگ کردم ده سال هم نگه داشتم  اهل نماز هم هستم  گربه حتی باقی غذای دهنش هم نجس نیست فقط موی گربه به لباس بچسبه نماز باطله

اتفاقا گربه برکت و روزی میاره برا اهل خونه و حدیث هم داریم

بشرطی که جای زندگیش تو حیاط باشه نه تو خود ساخت

و گربه رو تو قفس نذارید  گشنه و تشنه نگهش ندارید

روزی چند بار دستشویی تو خاک فقط انجام میده

باید اعتراف کنم ک عاشفشون شدیم هر لحظه ی شرین کازی الان یادگرفتن با توپ ور برن🥺

منم گربه پرشین کت دارم جون میدم واسش تقریبا ۲ و سال ۶ ماهه توب تمام لحظات زندگیم پیشم بوده بهترین رفیقم شده 

عزیزم تا میتونی توی اینستا پیجای کت و اموزش گربه و پت شاپ فالو کن درمورد گربه اطلاعات به دس بیاری تا راحتیو براشون فراهم کنی تا بچن خیلی حساسن 

از غذای سفره ندیا غذای خشک خارجی بده فقط چیز خام هم ندی

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
عزیزم اینا دستی شدن  مادر که ندارن ازادشون کنی  چه جوری غذا بخورن؟ گناه دارن تلف میشن نم ...

انباریمون خالی کردیم گذاشتیم توش ی اتاق کوچیک ۶ متری داحل حاله ولی درش هم بازه ک هواشون عوض شه و خنک باشن 

خونمونم حیاط داره بزرگ 

خاک مخصوص هم داره اوکیه؟

مگه حیاط ندارید؟براشون یه جای مسقف درست کنید برن داخلش.همه چی هم همونجا براشون بزارید غذا و آب و هر ...

اخه نژاد حساسین نمیتونن تو گرما بمونن یا خودشون تو حیاط میگ باید محیطشون هواش خوب باشه خنک باشه بازی کنن و ازشون مراقبت بشه میمیرن اینجوری🥺

2706