2752
2734
عنوان

سوپرایزی که منو مامانم سر گربه شدیم😐کسی نگهداری گربه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13096 بازدید | 368 پست
اره گذاشنبم توی ی اتاق دوتاشونو ولی میان تو خونه دور میخورن🥺

باهاشون بازی کن انقد زود یاد میگیرن انقده خوووووووبن 🥰🥰🥰 اگه اینستا داری میتونی از اونجا اطلاعات بیشتری از شرایط نگهداریشون پیدا کنی عزیزم 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
عزیزم گربه نجس نیس اما اگه موهاش ب لباس باشه نماز قبول نیس  میشه زود بزاری برداری

واقعا؟خب مرتب ک باید لیاس عوض کنیممم

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا حس حال شما خانما نسبت به حیوانات بی نهایت ظریف و احساسیه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

گربه نجس نیست

مو هاش ولی نباید رو لباس و جا نماز موقع نماز باشه همین‌

وقتی که همه دم از ناامید شدن میزنند،من امیدم را به خدایی گره میزنم که در اوج ناامیدی قلبم را سرشار از نور امید میکند.... خدایا من به غیر از تو که دارم مگر؟ ای پناهِ منه ترسیده...خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه…!

گربه هم بلده تو خاک دستشویی میکنه

وقتی که همه دم از ناامید شدن میزنند،من امیدم را به خدایی گره میزنم که در اوج ناامیدی قلبم را سرشار از نور امید میکند.... خدایا من به غیر از تو که دارم مگر؟ ای پناهِ منه ترسیده...خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه…!
عزیزم دیگه اگه کسی بشناستتون لازم به عکس نیست که..‌ اونی که دو تا گربه دارن یکیش بریتیشه... دو تا دا ...

شما این اطلاعات رو ار کجا داری؟😂😐شما انقدر همه چیو میدونید بقیه ک نه😂

باهاشون بازی کن انقد زود یاد میگیرن انقده خوووووووبن 🥰🥰🥰 اگه اینستا داری میتونی از اونجا اطلاعات ...

نه اینستا ندارم متاسفانه

فعلا مینرسم😂

آره یکی از اقوام ما از بچگی گربه داشتن دخترش نازایی گرفت دکتر گفته بود سرهمین مو گربه بوده از نظر ...

ای وای😐پس چیکاز کنم؟

شما این اطلاعات رو ار کجا داری؟😂😐شما انقدر همه چیو میدونید بقیه ک نه😂

عزیزم هر کس وارد تاپیکت بشه اینا رو می‌فهمه دیگه... تازه گربه ت یکیش نارنجیه یکیش خاکستری... داداشات خوابگاهن، خونه تون حیاط داره، بازم بگم؟ کسی پیگیر باشه و شک کنه متوجه میشه هویت شما رو... عکس بذاری یا نداری فرق نداره... 

امضا ندارم اثر انگشت زدم
عکسشو منم ببینم توروخدااا لطفاااا🥺🥺🥺🥺🥺

تو خونمونن میترسم شناسایی بشم😂😂هم از رو خودشون هم خونمون😂

2706