2733
2734
عنوان

سوپرایزی که منو مامانم سر گربه شدیم😐کسی نگهداری گربه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13096 بازدید | 368 پست
منم گربه پرشین کت دارم جون میدم واسش تقریبا ۲ و سال ۶ ماهه توب تمام لحظات زندگیم پیشم بوده بهترین رف ...

من اینستا ندارم🥺😂گربه هاهم دراصل مال من نیستن😅

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فعلا اکیه ولی بعدا بزرگ شدن گوشه حیاط براشون ی خونه کویک درست کنید غذا بهشون چی میدی؟

غذای خشگ مخصوص شیر بدون لاکتوز و حالا اگر شد سوپ 

این دختر به اندازه کافی استرس داره بیشتر نترسونیدش  

دخترم نترس عاشقشون میشی. چند تا گیر کوچولو دارند مثلاً ما گربه داشتیم یه روز دیدیم از رودخانه مار شکار کرده آورده تو خونه  یا موش میگیره ولی نمیخوره بازی بازی می‌کنه با اون

بد تربیتش کنی آلفا میشه یعنی فکر می‌کنه خونه مال اونه شما مستاجراشید

مو که سالی 6 ماه ریزش داره. نمیتونی تربیتش کنی که رو مبل نره یا رو کابینت‌ها

ماشین اگه تو حیاط بگذارید قشنگ روش نقاشی می‌کشه

پرده و فرش را هم که ناخناشو با اون تمیز می‌کنه 

اگه خواب باشه بری طرفش چنگ میزند

خلاصه خیلی دوست داشتنیه  

این دختر به اندازه کافی استرس داره بیشتر نترسونیدش     دخترم نترس عاشقشون میشی. چند تا ...

پدرم بشدددت رو ماشین حساسه و مادرن رو وسایل خونش😂😂😂😂😂😂داستان ها داریم ماااا😂😂😂😂😂

والا شاشیدنشونو حواستون باشه  ما گربه شاشید تو ماشینمون بعدم اگه زن باشه پریود و ایناش دردسر ...

نه خداروشکر مرده

مگ زناشونم پریود میشنننن؟

2706