2737
2739

دکتر جراح زیبایی صورت دکتر علیرضا قربان پور و در رشت گیلان بهتون معرفی میکنم دکتر متخصص خیلی با تجربه و با اخلاقی هستن من مطبشون پیششون تزریق فیلر گودی زیر چشم انجام دادم و خیلی راضیم ممنونم ازشون تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرسشونو منم از طریق گوگل و اینستاگرامشون پیدا کردمشون ادرسشون خیابان انقلاب ساختمان پزشکان میلاد طبقه 4 موبایلشون 09023909200

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر جراح زیبایی پوست و صورت  دکتر علیرضا قربان پور و بهتون معرفی میکنم دکتر عالی هست من دستام زگیل داشت  و دکتر با برداشتن زگیل منو درمان کردن و ممنونم ازشون  تو هم حتما برو پیششون و ممنونم ازشون دکتر عالی هستن منم از گوگل و سایتشون ادرسشونو برداشتم

2731

دکتر متخصص زیبایی شقیقه و پیشانی دکتر علیرضا قربانپور هست من تزریق بوتاکس به پیشانی و شقیقه های صورتم انجام دادن اقای دکتر شقیقه های افتاده ای داشتم رفتم مطب دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر تزریق کردن و بهترین دکتر هستن و عالی ادرسشونو منم فامیلامون همه پیش دکتر میرن و از اونا ادرس گرفتم موبایلشونو دارم میفرستم براتون 09023909200

دکتر علیرضا قربان پور دکتر جراح زیبایی و برداشتن خال دست و بهتون معرفی میکنم  من خال زیاد داشتم توی دستام و حالت برامده بودن درد داشتن و رفتن تحت نظر دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر جراحی کردن منو  خیلی صاقف شده دستم بدون هیچ درد و سوزشی شده مرسی از اقای دکتر آدرس مطب اقای دکتر مرزداران خیابان ایثار روبروی خیابان سهیل قبل از یادگار پلاک 2 واحد یک موبایلشون 09023909200

دکتر متخصص زیبایی شقیقه و پلک پشت چشم دکتر علیرضا قربانپور هست من افتادگی پلک و پف پلک داشتم رفتم مطب دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر جراحی کردن بلفاروپلاستی جراحی کردن افتادگی پلک منو و الان چشمام انقدر خوب شده و ممنونم ازشون آدرس مطب اقای دکتر مرزداران خیابان ایثار روبروی خیابان سهیل قبل از یادگار پلاک 2 واحد یک موبایلشون 09023909200

لیزر موهای زائد بدن و متخصص در مرزداران دکتر علیرضا قربانپور هست من لیزر موی زائد داشتم و توی صورتم پر بود و خیلی ناراحت بودم و چند دکتر رفتم خوب نشد و رفتم تحت نظر دکتر علیرضا قربانپور و ایشون با متد جدید و خارجی منو درمان کردن و ممنونم ازشون موبایلشونو دارم 09023909200

2740

بهتون پیشنهاد میکنم دکتر متخصص مزوتراپی مو دکتر علیرضا قربانپور در مرزداران  من مطب اقای دکتر قربان پور رفتم و اقای دکتر قربان پور ریزش موهامو از بین بردن و باعث زیاد شدن موهای من شدن و با مزوتراپی و تزریق مواد مغذی و باعث از بین رفتن ریزش موهای من شدن دکتر عالی هستن موبایلشون دارم میفرستم 09023909200

دکتر علیرضا قربان پور دکتر جراح بوکال فت هست من غبغب و چربی چانه داشتم و رفتم مطب تحت نظر دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر جراحی کردن و الان چانه هام خوش فرم شده و چربیش  برطرف شده صورتم خیلی خوب شده مرسی از اقای دکتر آدرس مطب اقای دکتر مرزداران خیابان ایثار روبروی خیابان سهیل قبل از یادگار پلاک 2 واحد یک موبایلشون 09023909200

دکتر جراح زیبایی صورت  دکتر علیرضا قربان پور و بهتون معرفی میکنم دکتر عالی هست من صورتم چین و چروک خط خنده زیاد داشت و اقای دکتر تزریق فیلر خط خنده انجام دادن و بوتاکس صورت همیشه هر چند ماه یه بار میرم پیششون و ممنونم ازشون دکتر عالی هستن منم از گوگل و سایتشون ادرسشونو برداشتم

دکتر متخصص زیبایی چشمها و از بین بردن خط اخم  دکتر علیرضا قربانپور و بهتون معرفی میکنم من خط اخم عمیقی داشتم و ناراحت بودم و تعریف دکتر علیرضا قربان پور و دوستم زیاد گفت و رفتم مطب دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر با تزریق فیلر خط اخم منو از بین بردن و الان خیلی راضی و خوشحالم دکتر حرفه ای و با تجربه ای هستن