2752
2734

دکتر جراح زیبایی صورت دکتر علیرضا قربان پور و در رشت گیلان بهتون معرفی میکنم دکتر متخصص خیلی با تجربه و با اخلاقی هستن من مطبشون پیششون تزریق فیلر گودی زیر چشم انجام دادم و خیلی راضیم ممنونم ازشون تو هم حتما برو پیششون با خیال راحت ادرسشونو منم از طریق گوگل و اینستاگرامشون پیدا کردمشون ادرسشون خیابان انقلاب ساختمان پزشکان میلاد طبقه 4 موبایلشون 09023909200

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دکتر جراح زیبایی پوست و صورت  دکتر علیرضا قربان پور و بهتون معرفی میکنم دکتر عالی هست من دستام زگیل داشت  و دکتر با برداشتن زگیل منو درمان کردن و ممنونم ازشون  تو هم حتما برو پیششون و ممنونم ازشون دکتر عالی هستن منم از گوگل و سایتشون ادرسشونو برداشتم

دکتر متخصص زیبایی شقیقه و پیشانی دکتر علیرضا قربانپور هست من تزریق بوتاکس به پیشانی و شقیقه های صورتم انجام دادن اقای دکتر شقیقه های افتاده ای داشتم رفتم مطب دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر تزریق کردن و بهترین دکتر هستن و عالی ادرسشونو منم فامیلامون همه پیش دکتر میرن و از اونا ادرس گرفتم موبایلشونو دارم میفرستم براتون 09023909200

دکتر علیرضا قربان پور دکتر جراح زیبایی و برداشتن خال دست و بهتون معرفی میکنم  من خال زیاد داشتم توی دستام و حالت برامده بودن درد داشتن و رفتن تحت نظر دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر جراحی کردن منو  خیلی صاقف شده دستم بدون هیچ درد و سوزشی شده مرسی از اقای دکتر آدرس مطب اقای دکتر مرزداران خیابان ایثار روبروی خیابان سهیل قبل از یادگار پلاک 2 واحد یک موبایلشون 09023909200

دکتر متخصص زیبایی شقیقه و پلک پشت چشم دکتر علیرضا قربانپور هست من افتادگی پلک و پف پلک داشتم رفتم مطب دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر جراحی کردن بلفاروپلاستی جراحی کردن افتادگی پلک منو و الان چشمام انقدر خوب شده و ممنونم ازشون آدرس مطب اقای دکتر مرزداران خیابان ایثار روبروی خیابان سهیل قبل از یادگار پلاک 2 واحد یک موبایلشون 09023909200

لیزر موهای زائد بدن و متخصص در مرزداران دکتر علیرضا قربانپور هست من لیزر موی زائد داشتم و توی صورتم پر بود و خیلی ناراحت بودم و چند دکتر رفتم خوب نشد و رفتم تحت نظر دکتر علیرضا قربانپور و ایشون با متد جدید و خارجی منو درمان کردن و ممنونم ازشون موبایلشونو دارم 09023909200

بهتون پیشنهاد میکنم دکتر متخصص مزوتراپی مو دکتر علیرضا قربانپور در مرزداران  من مطب اقای دکتر قربان پور رفتم و اقای دکتر قربان پور ریزش موهامو از بین بردن و باعث زیاد شدن موهای من شدن و با مزوتراپی و تزریق مواد مغذی و باعث از بین رفتن ریزش موهای من شدن دکتر عالی هستن موبایلشون دارم میفرستم 09023909200

دکتر علیرضا قربان پور دکتر جراح بوکال فت هست من غبغب و چربی چانه داشتم و رفتم مطب تحت نظر دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر جراحی کردن و الان چانه هام خوش فرم شده و چربیش  برطرف شده صورتم خیلی خوب شده مرسی از اقای دکتر آدرس مطب اقای دکتر مرزداران خیابان ایثار روبروی خیابان سهیل قبل از یادگار پلاک 2 واحد یک موبایلشون 09023909200

دکتر جراح زیبایی صورت  دکتر علیرضا قربان پور و بهتون معرفی میکنم دکتر عالی هست من صورتم چین و چروک خط خنده زیاد داشت و اقای دکتر تزریق فیلر خط خنده انجام دادن و بوتاکس صورت همیشه هر چند ماه یه بار میرم پیششون و ممنونم ازشون دکتر عالی هستن منم از گوگل و سایتشون ادرسشونو برداشتم

دکتر متخصص زیبایی چشمها و از بین بردن خط اخم  دکتر علیرضا قربانپور و بهتون معرفی میکنم من خط اخم عمیقی داشتم و ناراحت بودم و تعریف دکتر علیرضا قربان پور و دوستم زیاد گفت و رفتم مطب دکتر علیرضا قربانپور و اقای دکتر با تزریق فیلر خط اخم منو از بین بردن و الان خیلی راضی و خوشحالم دکتر حرفه ای و با تجربه ای هستن