2733
2734

چیکار کنم کاربری م حذف بشه؟؟؟نی نی سایت که خودتو راحت می‌کنی کامنت خوب بود وبد..باهم حذف میکنی.کامنت میذارم نشون نمی دی کاربری مو حذف کنین بهتره.....

کاربری مو حذف کنین لطفا..

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

در صورت تعلیق تاپیکا و کاربریتون میمونه و برای سایرین قابل مشاهدس

تگ کنم نی نی یارو؟

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
در صورت تعلیق تاپیکا و کاربریتون میمونه و برای سایرین قابل مشاهدس تگ کنم نی نی یارو؟

ممنونم لطف میکنین..چطور حذف کنم تاپیک امو؟

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم لطف میکنین..چطور حذف کنم تاپیک امو؟

تاپیکای ایشونو بخونید روزی یک تاپیک خصوصی یا خانوادگی روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه

@niniyar_1    

خواستین قبل تعلیق تاپیکاتونو پاک کنید وگرنه تعلیق بشید هم تاپیکاتون و هم کاربریتون برای همه قابل نمایش هست 

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
سلام میشه بگین چرا پروفایل من تایید نمیشه اه

سلام قبلا گذاشتید تایید نشده حذف کردن؟

نه همین الان گذاشتم بعدش داخل فایل آبی اصلا عکس برداشته میشه نمیمونه ب تایید برسه

عکس گذاشتید صبر کنید تا ۱۲ امشب تایید میشه و اگه عکسی بزارید که در انتظار تایید باشه ولی از اون قسمت حذف بشه حتما مشکل خاصی داره که خلاف قوانین سایت هست

2706