2752
2734
درگیری و دعوای خانوادگی ، افسردگی ، زندانی بودن تو خونه ، یاداوری نداشته هام و ...

تو منی یا من تو 

البته من افسردگی ندارم 

به قول شاعر گرچه جیب و جام ما از مال و می تهی است

مارا آسایشی است که جمشید جم نداشت

با وجود همه ش سعی میکنم ندید بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🤲💔

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺
حالا چیشده 

صورت قشنگم پر جوش شده یک ماهه پیش رفتم لیزر برا لکام وجای جوشام بعد ۲۵ روز از لیزر مجبور سدم برم اصلاح آخه دکتر گفت فعلا نرو نمیدونم از اون شد بعد چند روز از اصلاح صورتم پرجوشای قرمز و چرکی شده😭😭😭😭

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
زیاد نگرانش نباش درست میشه هزارتا دکتر متخصص خوب هست

دکترم خوب هست نمیدونم چرا ایتجوری شد جلسه ۴رم بود ۳جلسه قبل رو به بهبود بود اما الان 😭😭

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
دوباره برو پیشش حتما درس میشه بخدا ارزش غصه خوردن نداره

آره باید برم چرا نداره گلم اعتماد بنفسمو از دست دادم بدون ماسک اصلا نمیتونم برم بیرون کلی هزینه کردم 😔😔

2706