2737
2734
عنوان

۱۹ روز تا پایان ترممممم😁😁😁

94 بازدید | 10 پست

و رفتن به فرجه ۳ هفته ای قبل امتحانا🥺🫂  دلم برای خونه و شهرمون لک زده  خیلی دلم تنگ شده  این ۳ هفته تموم شه ۱ سال میگذره و من واقعا در تعجبم چطور ۱ ساله دانشگاهم 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش زودتر بگذرههههه

واقعا من دیگ کم آوردم خیلی فشار درسا زیاده🥲

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2731
منم سه هفته تقریبا تا پایان امتحانات نوبت😀😀

چه عالی😁

خداروشکر خونمون نزدیکه 😂😂😂منم خوابگاه میرم و میام رفت و آمدی میکنم 

این هفته هم که برم نمی‌دونم چندم خرداد دوباره باید برگردم 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
خداروشکر خونمون نزدیکه 😂😂😂منم خوابگاه میرم و میام رفت و آمدی میکنم  این هفته هم که برم نمی‌ ...

ایشالله موفق باشی😁

کجایید که اینجوری فرجه میدن؟🗿

ما تقریبا تا آخر خرداد کلاسامون هست

از ۱ تیر تا ۱۹ ام هم امتحان داریم و با فرجه یکی دو روزه س پشت هم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2740
کجایید که اینجوری فرجه میدن؟🗿 ما تقریبا تا آخر خرداد کلاسامون هست از ۱ تیر تا ۱۹ ام هم امتحان دار ...

همه دانشگاه ها فرجه دارن دیگه همه دو هفته حداقل قبل امتحانا میرن طبیعیه من خیلی جاها شنیدم  ما استاد هامونم اوکین  کلاس جبرانی میزارن درس تموم شه بریم زودتر  

همه دانشگاه ها فرجه دارن دیگه همه دو هفته حداقل قبل امتحانا میرن طبیعیه من خیلی جاها شنیدم  ما ...

خب واسه ما نیست

مگر خودمون نریم دیگه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
خب واسه ما نیست مگر خودمون نریم دیگه

اره دیگ ما استاد هامون میگن تمومه  خودمون هم پایه ایم  شاید فقد کلاس شما اینطوریه وگرنه یه چیز عرف تو همه دانشگاه ها هست 😁