2733
2734
عنوان

یک سوال خنده دار درباره دم کردن چایی.

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 63 پست
هر جور حال میکنی دم بده  مردم هزار جور ادا اطوار دارن

مثلا دوستم میگفت بعد هز چایی قوری رو با مایع ظرفشویی و اسکاج نمیشوریم فقط اب میکشیم ..اینجوری چایی خوشطعم تر میشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوبه...کسی که چای خور باشه..بیشتر از خارجی.میپسنده....البته من چای خور نیستم.بیشتر قهوه میخورم....ول ...

ممنون از اطلاعاتت عزیزم. کلا ما مشهدیا زیاد چای میخوریم. ولی راجع به پیری نمیدونم واقعا. من اصلا نمیتونم ترکش کنم. همین الان سر چای دارم کامنت میذارم 😁... البته مثلا در حد دو تا لیوان صبحـ. دو سه تا ظهر.. دو سه تا هم شب... زیاده؟ 🤭🤭🤭🤭

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2731
امکان نداره کسی بیاد خونه ما نمرسه چاییتون چیه انقدر میچسبه به ادم چایی هشک رو بااب سرد اب میکشم یک ...

چه حالب یکی از دوستای با سلیقه منم دور قوری پارچه میپیچید...چایی ایرانی استفاده میکرد و بیست دقیقه

2740
چه حالب یکی از دوستای با سلیقه منم دور قوری پارچه میپیچید...چایی ایرانی استفاده میکرد و بیست دقیقه

من ایرانی زیاد مصرف ندارم یا دوغزال مشکی  یا گلستان مشکی میگیرم

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

برای چای با دارجین هم بهتره اول دو سه تا تیکه چوب دارجین رو بندازی تو قوری یه نیمساعتی باشه قشنگ عطرشو پس بده بعد رو همون اب چای بریزی بزاری پنج شش دقیقه با جای دم بکشه. ایتجوری خیلی خوش رنگ و عطر میشه چای. چون دارجین دیر طعم و عطرشو پس میده. پودرش رو نریز که کدر میشه

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
ممنون از اطلاعاتت عزیزم. کلا ما مشهدیا زیاد چای میخوریم. ولی راجع به پیری نمیدونم واقعا. من اصلا نمی ...

وااای .آره خیلی زیاده  چای طبعش سرده...زیاد خوردنش واسه خانم ها بده....فقط هم واسه تالاسمی های ماژور مقویه .چون آهن خونشون بالاست با چای پر رنگ.کمش میکنن.....فصل میوه بِه که میشه...به رنده کن.رو گاز تفت بده....بعدش ۲،۳روز یا تو آفتاب یا رو بخاری بزارین خشک بشه....هم مقویه.هم مثل چای تیره میشه...هم عطر عالی داره...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
زنجفیل یا زنجبیل فرقشون چیه؟

هردویکین اماوقتی سعی میکنی هم صبحونه بخوری هم بخاطردعوایی صبح بابچه هات کردی خودتوپیش وجدانت تبرئه کنی هم پست بذاری همین میشه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
امکان نداره کسی بیاد خونه ما نمرسه چاییتون چیه انقدر میچسبه به ادم چایی هشک رو بااب سرد اب میکشم یک ...

شوهر منم بشدت چای دوسته... مخصوصا ماه رمضون فقط خونه هودمون چای نیگرفتش بقول خودش... هرجا افطاری بودیم بعدش از راه میومدیم باید کای میزاشتیم تا بشینه از روی فراغ بال بخوره.... تو راه خونه هم باشه اول زنک میزنه کتری بزار که دارم میام😁😁😁😁

هردویکین اماوقتی سعی میکنی هم صبحونه بخوری هم بخاطردعوایی صبح بابچه هات کردی خودتوپیش وجدانت تبرئه ک ...

الهی بگردم مامان مهربون.... پیش میاد هودتو اذیت نکن گلم... صبحونتو بخور... رفتن مدرسه؟ 

2706