2752
2734

آخ که چقدر من احمق و ساده ام،یادم افتاد دو سال پیش همین اتقاق برای منم افتاد تازه قسمت بیکینی که چقدر حستستره و قطعا دیه بیشتری هم تعلق میگیره بهش،اپراتور احمق که خیلی هم ادعای چیز فهمی داشت زد ناکار کرد جوری که تا یک هفته رو سنگ توالت نمیتونستم بشینم از شدت سوختگی و دلمه بستن زخم تو اون ناحیه

بعد جلسه آخر لیزر هم بود اپراتور خودم نبود و اون جایگزین شد،واقعا کرد چون جلسه لخرته باید با بالاترین درجه برات بزنم😖😖😖😖😖😖😖😖

اخ جون تاپیک جنجالی🤣برم بخونمش

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

پوست اون قسمتم هنوز جای سوخی داره و چقدر تیره شده!!!

اونوقت منه خنگ فکر میکردم همه اینطوری ان،شوهرم تا یک ماه به قول خودش ضعف میکرد واسه خاطر زخم اون قسمت

چطور شوهرم که کلا تو این کاره بهم پیشنهاد شکایت نکرد😐😐😐😐😐😐😐😐

فکر می‌کردیم برا همه هست لابد ههه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وایییی چه ساده  خب می‌پرسیدی از چند نفر

نمیدونم چرا اینکار نکردم البته بعد یک هفته متوجه شدم شدت سوختگی چقدر بالاست چون بعد چند روز وقتی زخمش بسته شد متوجه شدم،ولی چرا نرفتم بزنم تو دهنش لاقل این گندکاری رو🤮🤮🤮🤢