2733
2734
عنوان

خانمها بدون تعصب جواب بدین

512 بازدید | 33 پست

همسرم بعضی وقتا مادرشو به تنهایی مسافرت میبره من اوایل دعواش می کردم بعدا فکر کردم دیدم مادرشه یه عمر زحمت کشیده، بعد شوهرم صبح میره سرکار غروب میاد با پول و وسیله خودش می بره چرا من خودم رو عذاب بدم، معمولا سالی یه بار، دو باره اونم امروز صبح ببره فردا عصر خونه هست، شما بودین دعواش می کردین، البته بگما اگه مامان خودم بخاد بره شهرستان بعضی وقتا دعوتش میکنه میگه مامان جون بیا من با زن و بچه میخام برم تو هم با ما بیا بهمون خوش نیگذره تو راه هم کولر ماشینو میده سمت مامانم، برا سرویس رفتنش نگه میداره خیلی احترام مامانم رو داره برا همین خیلی پاپیچش نمیشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه واقعا مادرش شوهرتو پر نمیکنه بر علیه تو خب اشکالی نداره.

شوهرم خیلی دوسم داره  تذکر بهم میده دعوا و کتک کاری تو کارش نیست، حرف کسی رو هم در مورد رفتار با خونوادش گوش نمیده، دلم لک زده برا یه بار هم شده دعوام کته

2731

نمیدونم

ولی من بودم ناراحت میشدم چون خیلی حسودم

پول خرج کردن اشکال نداره مادرشه

خداوندهزاربرابرپس میده

ولی .....

ارزش بحث نداره

بزارببره توی زندگیتون خیلی اثرخوب میزاره

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

چه اشکالی داره فکر کن اینده خودت و پسرت

ولی چرا شما نمیری مثلا سختشون میشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چه اشکالی داره فکر کن اینده خودت و پسرت ولی چرا شما نمیری مثلا سختشون میشه

همش تو راه هستن خسته کنندس، یه روز4تا استانو میگردن من برم یه هفته همش خستم، اما اونا از مسیر لذت می برن من اینطور نیستم

نمیدونم ولی من بودم ناراحت میشدم چون خیلی حسودم پول خرج کردن اشکال نداره مادرشه خداوندهزاربراب ...

من برعکس شمام 😅🤣

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706