2733
2739

من خیلی خلاصه از یه قسمت از زندگیم بعد از بابامو میخوام بگم:

من ۲۷سالمه مادرم۵۳سالشه، تاقبل از ازدواجم خیلی سختگیر بود که حتی با دوسته دختر هم مشکل ایجاد میکردچه برسه به پسر!برای همین دوستام ازم دوری میکردن الانم فقط یه دوست برام باقی مونده، وقتیم همسرم باهام دوست شد خیلی باهاش بد رفتارکرد تندتندنامزدی و عروسی گرفتیم اصن نفهمیدیم چیشد تواون دورانم اذیتمون میکرد تااینکه بابام فوت کرد! من خیلی هواشو داشتم چه مالی چه عاطفی دورش مثل پروانه میچرخیدم بعداز یکماه فهمیدیم با یه مردی ارتباط داره که زن داره!! از قضا۴۰سال پیش باهم دوست بودن و مادرم سر یه چیز بیخود لج میکنه با بابام ازدواج میکنه(البته مطمعن شدیم ارتباطشون بعد از بابام شروع شد)با مرده و مادرم دعوا کردم مادرم گفت ابروی منو بردی پیش مرده بهش گفتم اون زن داره درضمن بابامونم تازه فوت شده این چکاری بود که کردی، منو از خونه بیرون انداخت پیش فامیلای خودش به من انگ زد اونموقع گفت میام آبروتو جلوی شوهرت میبرم وخیلی کارای دیگه کردباهام... الان البته پشیمونه از رفتارش ولی من باید بااین شخص چیکار کنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم باهاش یه مدت سرد باش...کسی که از سر لجبازی ازدواج کنه..۴۰سال تو اون زندگی بمونه.....نمیتونی اخلاقشو عوض کنی...حالا چ زرتی هم پریده دوست پسر سابقش و پیدا کرده....گناه داره خانم اون آقا...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
2731

واقعا نمی دونم چی بگم.از یک طرف بگم مادرت عیب نداره ببخشش.از یک طرف می گم چون قبلا این رفتار داشته چه بسا در چنین موقعیتهایی ممکن دویاره همین رفتار باهات داشته باشه

2740
واقعا نمی دونم چی بگم.از یک طرف بگم مادرت عیب نداره ببخشش.از یک طرف می گم چون قبلا این رفتار داشته چ ...

دقیقا از بچگیمون همیشه همین رفتارو داشته تا یه دعوایی میشد میگفت میام آبروتو مدرسه میبرم میام آبرتو سرکارت میبرم الانم میگه میام آبرتو جلوی شوهرت میبرم ، حالا منم چیز پنهونی از شوهرم ندارم که بترسم

2706