2752
2734
عنوان

میشه بگید اگه جای من بودید چیکار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 42 پست

,اسی تو احتمالا بد برخورد کردی مادرت تازه پدرتو از دست داده و فقدان پدرت شاید علتش بوده فکر کن بعد چهل سال زندگی دیگه شوهرت نباشه خیلی سخته بهش زمان بده همه چی درست میشه و هوای مادرتو داشته باش. تو این روزا کنارش باش 

عزیزم رفتارهای مادرت نرمال نیست 

قطعا از یک ناراحتی یا مشکل روحی رنج میبره

رفت و امدت و محدود انجام بده و نزار خیلی وارد زندگیت بشه 

ولی دورا دور حواست بهش باشه

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان که مجردی   اماخودت گفتی راضی هستی  ،درباره پدرت چی راضی هووبیاره سرمامانت؟

پدرم تا حالا ۲ بار صیغه کرده  زن دائم هم بخواد بیاد من کاری ندارم مامانمو نمی دونم اونم فک نکنم زیاد سخت بگیره 

اخه میدونی مشکل اینه ایشون یک عمری دخالت کرده نه تفریحی میذاشت بکنیم نه با دختری رفت و امد کنیم من ن ...

حتما پدرتون رو دوست نداشته.وگرنه کسی که عاشق طرفش باشه.تا چند سال به همچین چیزی فکر نمیکنه...مرد و زن هم ندارع...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
چه ربطی داره ؟؟  

هیچی بیخیال 

خوش باش شما 

یه ضرب المثل هست میگه نر باشه خر باشه 

بعضی ها به حضور یه نر تو زندگیشون بدجور محتاجن 

اون نر هرچی باشه و هرجور باشه رو قبول میکنن 

حتما پدرتون رو دوست نداشته.وگرنه کسی که عاشق طرفش باشه.تا چند سال به همچین چیزی فکر نمیکنه...مرد و ز ...

نمیشه گفت از ۱۰۰درصد ولی  ۶۰درصد دوستش داشت چون سر قبر کلی جنجال به پا کرد که یه جا باشه بعدا منم برم اونجا، بابامم دست بزن نداشت، دررفتارباخانوما خیلی بااحترام رفتار میکرد ،پشت فرمون نمینشست میگفت شماهابشینید دستتون راه بیفته، همه پولاشو میداد مامانم نگهداره ، خونرو به اسمش کرد اصن هرچی هرچی هرچی بگم کم گفتم

نمیشه گفت از ۱۰۰درصد ولی  ۶۰درصد دوستش داشت چون سر قبر کلی جنجال به پا کرد که یه جا باشه ...

سر قبر که همه داغن دارن خودشون تیکه تیکه میکنن...ولی آره نمیشه گفت دوسش نداره.به هرحال یه عمری با هم بودن....البته به حرمت همین یه عمر باید حداقل یه سال صبر میکرد...بعد می‌رفت سراغ کسی دیگه ای....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه