2733
2734

خودم شاغلم صب ۶ونیم میرم عصر ۵ میام شوهرم توقع غذای آنچنانی داره همیشه، از هر غذایی یه ایراد میگیره ایرادای عجیییب، دیشب آش پخته بودم هنوز جانیفتاده بود اومد درشو باز کرد نگا کرد گف این چیه من نمیخورم اومد واسه خودش تخمرغ درست کنه منم قابلمه آشو کامل ریختم تو سینک

چنروز پیش غذای شنبه رو(زرشک پلوبامرغ)سه شنبه اوردم بخوره نخورد رفت از بیرون واسه خودش غذا خرید تنهایی خورد سالاد درست میکنم مثلا گوجه نداره لب نمیزنه یا ماستو خیار میذارم چوم خیاراش یکم درشت تر شده لب نمیزنه

برنج کم روغن باشه نمیخوره ماکارونی میذارم میگه این چیه درست کردی یذره میخوره پامیشه میره

دفه دوم که اصلا

تو تهدیگ تخمرغی یه در گلاب میریزم میگه جای گلاب تو غذا نیست...دسر درست میکنم لب نمیزنه میگه من کی از تو دسر خواستم

ایراداشم هربار جدیده

خودش که نمیخوره غذارو کوفت منم میکنه

من انقد دستپختم خوبه مهمون میاد همیشه تعریف میکنه ولی شوهرم هرغذایی میذارم میگه دستپختت افتضاحه چون وقت نمیذاری برا غذا

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

اصلا عجیب نیست 

تایم کاریت خیلی خیلی زیاده 

اول هم به خودت و سلامتیت آسیب میرسه

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شغل خودشون چیه 

درآمدتون صرف چی میشه 

بهانه میگیرن واضحه

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

بخدا خیلی غذاهارو بدون اینکه لب بزنه میگه دوس ندارم نمیخوره

غذاهای سرخ کردنیو آشو سوپ که اصلا

مثلا یبار یتیمچه گذاشتم تو کل ۵ سال زندگیمون گفت چرا فک کردی این غذاست

یبار به سختی کوفته درست کردم ازون بزرگا وسطشم گردو گذاشتم انقد خوب شده بود یکم خورد گف من کوفته دوس ندارم

واسه مهمون یه بار سوپ ورمیشل گذاشتم قبل کشیدنش اومد در قابلمه رو باز کرد گف این چه عنیه پختی، ینی انقد حالم بد شد اونجوری گفت

2740
شغل خودشون چیه  درآمدتون صرف چی میشه  بهانه میگیرن واضحه

مهندس ایمنی بهداشتم 

درامدم تمامش برا زندگی صرف میشه میدم واسه قسطامون

2706