2737
2734
عنوان

رژیم لاغری گروهی

119 بازدید | 18 پست

سلام دوستان پایه هستید با هم رژیم شروع کنیم ؟

هر کس هر رژیم و سبکی خودش دوست داشت ولی هر هفته اعلام وزن و سایز داشته باشیم و به هم انگیزه بدیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ن ولی خوشم اومد گفتی از فردا شروع کنیم منم قراره چند ساله ا فردا شروع کنم 

گفتم اگه داری یه گروه اونجا بزنیم ارتباط گیریمون راحت تره ایتا یا بله

حالا نداری اشکال نداره بذار بشیم۴ نفر ان شاءالله امروز مشخصاتمون و بدیم و از فردا صبح شروع کنیم 

2740

منم هستم ایشالا

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
چقدر عالی عزیزم . شما موافقی یه گروه تو ایتا داشته باشیم؟ 

والا من ایتا ندارم نمیشه همین جا باشیم؟یا یه تاپیک کلی بزنی منو تگ کنی با چند نفر دیگه که ارادمون قوی شه

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
والا من ایتا ندارم نمیشه همین جا باشیم؟یا یه تاپیک کلی بزنی منو تگ کنی با چند نفر دیگه که ارادمون قو ...

چرا نمیشه عزیزم .

ان شاءالله یه نفر دیگه هم بیاد بشیم ۴ نفر . شروع میکنیم 

چرا نمیشه عزیزم . ان شاءالله یه نفر دیگه هم بیاد بشیم ۴ نفر . شروع میکنیم 

😍❤️

2706