2733
2734
عنوان

رژیم لاغری گروهی

119 بازدید | 18 پست

سلام دوستان پایه هستید با هم رژیم شروع کنیم ؟

هر کس هر رژیم و سبکی خودش دوست داشت ولی هر هفته اعلام وزن و سایز داشته باشیم و به هم انگیزه بدیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ن ولی خوشم اومد گفتی از فردا شروع کنیم منم قراره چند ساله ا فردا شروع کنم 

گفتم اگه داری یه گروه اونجا بزنیم ارتباط گیریمون راحت تره ایتا یا بله

حالا نداری اشکال نداره بذار بشیم۴ نفر ان شاءالله امروز مشخصاتمون و بدیم و از فردا صبح شروع کنیم 

منم هستم ایشالا

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
چقدر عالی عزیزم . شما موافقی یه گروه تو ایتا داشته باشیم؟ 

والا من ایتا ندارم نمیشه همین جا باشیم؟یا یه تاپیک کلی بزنی منو تگ کنی با چند نفر دیگه که ارادمون قوی شه

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
والا من ایتا ندارم نمیشه همین جا باشیم؟یا یه تاپیک کلی بزنی منو تگ کنی با چند نفر دیگه که ارادمون قو ...

چرا نمیشه عزیزم .

ان شاءالله یه نفر دیگه هم بیاد بشیم ۴ نفر . شروع میکنیم 

چرا نمیشه عزیزم . ان شاءالله یه نفر دیگه هم بیاد بشیم ۴ نفر . شروع میکنیم 

😍❤️

2706