2737
2734
عنوان

پز آیفون دادن ..

507 بازدید | 50 پست

جدیدا توجه کردم ، وقتی مهمونی میرم 

شخصی که دعوتم کرده مرتب گوشی 

آیفون رو دستش میگیره که نشون بده 

آیفون داره .. البته کسایی هم هستن 

که آیفون دارن ولی از رفتارشون مشخصه 

که دنبال پز دادن نیستن ..

تا حالا پیش اومده براتون که جایی دعوت بشید 

حس کنید طرف فقط میخواسته آیفون نشون بده ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه کسی اینجور رفتاری بخواد کنه دیگه هیچوقت سمتش نمی‌رم حتا اگه از گرسنگی هم بمیرم 

داییم سال ۹۴ با پز گفت ۲۶۰ میلیون تو حسابمه

تا الان خونه ش نرفتم و باهاش حرف نزدم 

حتا بچه اش هم به دنیا اومد نرفتم 

2740
تروخدا بیخیال این کارا چیه دیگه یه ایفون چیه که کسی بخواد بخاطرش پز بده

راجب امضات ..

من یه سری امضا گذاشته بودم 

دعا کنید از ته دل بخندم 

باورت میشه دو هفته بعد 

از خنده ریسه رفتم و اشکم میومد ..

خیلی حس خوبی داشتم 

یه همچین حال خوبی که انتظار داری 

برات خواستارم ...

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

لطفاااا ایفون داشتنو یه چیز مهم جلوه ندید😐

دنیاهمه‌هیچ...                    واهل‌دنیاهمه‌هیچ ...         ای‌هیچ... برای‌هیچ... برهیچ‌مپیچ...       دانی‌که‌ازآدمی،چه‌ماندپس‌مرگ؟... عشق‌است‌ومحبت‌است‌وباقی‌همه‌هیچ...♡

آیفون داشتن مگه پز دادن داره؟😕

آیفون زمانی پز دادن داشت که دست همه نبود و همه جا قسطی نمیدادن، من خودمم آیفون دارم این سری که میخواستم گوشیمو عوض کنم از بس دیدم دیگه همه یه آیفون گرفتن دستشون، میخواستم سامسونگ بگیرم ولی هم پولشو نداشتم اون مدلی که میخواستم رو و هم چون ۱۰ سال بود ایفون داشتم سختم بود با اندروید کار کردن

برام دعا کنید به رهایی و آرامش برسم… خیلی سختی کشیدم و انگار که تحت اسارتم… 
کسی،که ایفون میخره دیگا تابلو هست که واسه  چشم و هم چشمی گرفته ابن که واضحه دیگه.بی خیال بزار ع ...

بهتره بگی کسی که قسطی خریده 

وگرنه ادم سطح بالا دیدم بهترین برند هارو داره ولی نمیکنه تو چشم بقیه 

نمیخوام اینو بگم  ولی  دنیا دنیای چشم و هم چشمیه

من تو یه شهرستان خوب زندگی میکنم  که مردمش سطح رفاه خوبی دارن   هرجایی که میرفتم  همه ایفون داشتن

و فقط بخاطر اینکه بقیه داشتن و من نداشتم

رفتم ایفون گرفتم      با اینکه نیاز خاصی هم بهش نداشتم

حتی همین الانم با گوشی سامسونگم دارم باهات حرف میزنم

چون اینقدر عادت کردم راحت ترم

ولی چی بگم که چشم و هم چشمی همه چیو خراب کرده

آره یکی میخواست گوشی آیفون بنداز تو سینه ش تا‌گم‌ نکنه. گفت ای وای بر من ضررر میلیونی نمیزنم اصلا

یکی هم.   گوشی سامسونگ آخرین مدلشو گرفته. اینستا رو ترکونده.انقد با زوم گوشیش پز بده.   حتا چن بار.   توی طبعیت فیلم گرفته زوم‌ کرده قشنگ معلومه ها پز میده به گوشیش

یکی هم آیفون خریده بود اومده بود خونه ی ما پزشو میداد که آدم باید آیفون داشته باشه نه گوشی های مدل پایین

تروخدا بیخیال این کارا چیه دیگه یه ایفون چیه که کسی بخواد بخاطرش پز بده

ندیدی خاهر این عادت تازه به دوران رسیده هاست‌

.

چند وقت پیش دخترخالم تو جمع گفت اگر موبایلمو بفروشم میتونم ده تا از موبایل تو بخرم.موبایل من سامسونگه مدلشم جدیده.اما خیلی بهم برخورد.خب با خودم گفتم بزار عقده هاسو باز کنه جیزی نگفتم

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2706