2752
2734
عنوان

پز آیفون دادن ..

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 50 پست
اگه کسی اینجور رفتاری بخواد کنه دیگه هیچوقت سمتش نمی‌رم حتا اگه از گرسنگی هم بمیرم  داییم س ...

پس من خیلی صبور تشریف دارم ..

دوستم دعوتم کرد خونش ، متوجه شدم 

واسه نهار دوستش رو دعوت کرده 

و منو بعد نهار گفته برم ‌‌..

انقد ناراحت شدم ..

یه سری هم یکی از دوستام گفت 

طرز فکرت مثل بیسواد هاست ..

در حالیکه می‌دونه من دانشگاه تهران یه 

رشته خوب دانشجو هستم ..

راجب این دو مورد جای من بودی چه 

برخوردی داشتی 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فامیلای ما هیچ کدوم آیفون ندارن😂 دوستم داره که اهل پز دادن نی

واااااای اینو گفتی یاد این افتادم

هفته قبل رفتم آزمایشگاه دیدم یه گوشی خیلی خوشگلی رو میزه 

گفتم ببخشید آقا مدل این گوشی چیه ؟؟؟

دیدم با یه افاده ای گفت آیفون سیزده پرومکس 

یه پوزخندی بهش زدم گفتم اف اف سیزده که قمپز در کردن نداره😂😂😂😂😂

کسی،که ایفون میخره دیگا تابلو هست که واسه  چشم و هم چشمی گرفته ابن که واضحه دیگه.بی خیال بزار ع ...

اره می‌دونم چی میگی ‌..

من خودم دوست دارم لپ‌تاپ آیفون داشته باشم 

چون کارم با لپتاپه و سرعتش تو کارم مرتبطه ..

ولی حس میکنم ۱۰۰ ملیون واسه یه گوشی زیاد باشه 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2731
پس من خیلی صبور تشریف دارم .. دوستم دعوتم کرد خونش ، متوجه شدم  واسه نهار دوستش رو دعوت کرده& ...

اولی خیلی بی احترامی کرده اصل رابطه قطع 

دومی رو به دل نمیگیرم چون خودش می‌دونه باسوادی

ادم گوشیش معمولا پیششه حالا من تو دانشگاه انقد که میگفتن ایفون دارا نذید پدیدن هی گوشیو میکنن تو چشممون، گوشیم همش تو کیفم بود با اینکه خیلی نیاز داشتم باهاش کار کنم 

مشکلات بزرگم را به خدای بزرگم میسپارم
آیفون داشتن مگه پز دادن داره؟😕 آیفون زمانی پز دادن داشت که دست همه نبود و همه جا قسطی نمیدادن، من ...

آفرین چه حق گفتی

به خصوص الان همه جا پر آیفون فیک

یکی رو دیدم هم خودش هم دادشش آیفون داشت خوب

ولی تیپ شون داغون بود برام جای سوال بود چجور می‌توانن

راستش دایره ی رفت و آمدم رو اینقدر محدود کردم که آدمای مانوری توش نیستن 

پز بده گناه داره خب

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
اولی خیلی بی احترامی کرده اصل رابطه قطع  دومی رو به دل نمیگیرم چون خودش می‌دونه باسوادی

اره خیلی ناراحت شدم ازش حس کردم عمدی بود 

قیمت لپ تاپ تو چه رنجه؟؟؟

آیفون از ۶۰ به بالا تا ۲۵۰

اره می‌دونم چی میگی ‌.. من خودم دوست دارم لپ‌تاپ آیفون داشته باشم  چون کارم با لپتاپه و ...

ببین یه چیزی هم بهت بگم.آیفون مثل طلاست.چطور مثلا ۵۰ میدی طلا میگی موقع فروش سود میکنم.گوشی آیفون هم همینه میخری موقع فروش سود هم میکنی.برای بعضیا علاوه بر پز دادن و چشم و هم چشمی حالت پس انداز هم داره

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2706