2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه بله ی خانمی اینجا بود واسه پسرش این مشکل پیش اومده بود متاسفانه خیلی تا روزها رو اعصابم بود این موضوع اول کامل درمان شو بعد بچه دار شو

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2731
متاسفانه بله ی خانمی اینجا بود واسه پسرش این مشکل پیش اومده بود متاسفانه خیلی تا روزها رو اعصابم بود ...

من حامله ام فکر میکنم تب خال زدم دارم دق میکنم ینی بچم چی میشه توروخدا اون خانوم چجوری گرفته بوو

2740

چه ربطی داره تبخال بیرون هست بچه داخل شکم اصلا کوری وتبخال چه ربطی به هم دارن فقط طبیعی نمیتونی زایمان کنی چون ممکنه به بچه انتقال پیدا کنه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
من حامله ام فکر میکنم تب خال زدم دارم دق میکنم ینی بچم چی میشه توروخدا اون خانوم چجوری گرفته بوو

شما هم برو سزارین حتما اگ درگیری واینکه ی چیزی تا دکتر ندیده الکی نگو شما ک نمیتونی تشخیص بدی نپرسیدیم از رابطه اس دیگ ی شوهر خائن یا رابطه با مردی ک با همه هست جسارتا 

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
هفته ۳۱فک میکنم تب خال زدم خدایا دارم دق میکنم

برو دکتر چکاب تبخال رو باید از یکی گرفته باشی خودش نمیاد که من از شوهرم گرفتم اونم از بچگی داشته بعدشم دفعه اول که ویروس فعال میشه در حد مرگ درد داره حتی نمیتونی اب بهش بزنی یا ادرار کنی برو دکتر الکی به خودت استرس نده 

شما هم برو سزارین حتما اگ درگیری واینکه ی چیزی تا دکتر ندیده الکی نگو شما ک نمیتونی تشخیص بدی نپرسید ...

اخه من شوهرم تا حالا رو لبشم نزده من نمدونم این کوفت از کجا اومد بخدا امشب من سکته میکنم  خودم ب درک بچم چیزی نشه

2706