2733
2734
اگه خودشون نشون نده یعنی غیرفعاله تو حالت غیرفعال حتی واسه طبیعی هم مشکلی نداره اگه طبیعی بوده پس حت ...

داخل رحمش لابد فعال بوده بیرون خبری نبوده این نمیدونسته البته شایدم میترسید اینجا بهش حمله کنن گفت بی اطلاع بودم

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن اهل این چیزا نیست من خودم از بچگی خیلی رو لبم میزد ولی اینو نمیدونم 

پس اصلا نگران نباش تمااام

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
دعا کن ک همون جوش باشه ترخدا برام دعا کنین چیزی نباشه

انشاالله چیزی نیس فردا برو دکتر ببینه خبرم کن همش تو فکرتم ولی دعات میکنم

توروخدا برام دعا کنین فردا دکتر بگه چیزی نیست

حتما دعات میکنم امشب میشه تو هم بارداری برا من دعا کنی فردا ازمایش مهمی دارم سالم باشم 

ن اهل این چیزا نیست من خودم از بچگی خیلی رو لبم میزد ولی اینو نمیدونم 

خانم جان تبخال تناسلی فقط با رابطه جنسی میاد گاهی هم استخر رو گفتن. هیچ ربطی به لب نداره. اگر تو و همسرت رابطه خارج از ازدواج نداشتین احتمالش که تبخال باشه نزدیک صفره بعدم این که می گی بیشتر مشخصات جوش یا گرمک یا التهاب پوسته. تبخال تناسلی سرش معمولا سیاهه مثل گل کلم هم هست. برو دکتر نگاش کنه انقدر هم بد به دلت راه نده. بتو بسپار به خدا

چی شد دکترت خانمی

2706