2737
2734

کسی هست شوهرش قبلا تشنج کرده باشه و دارو بخوره و الان زندگی نرمالی داشته باشه؟ شوهرش رانندگی کنه، برن سفر، رابطه جنسی و همه چیزش معمولی باشه؟ کسی هست خودش یا اطرافیانش صرع و تشنج داشته باشن خوب شده باشن بعد چند وقت؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی توی این مدت اصلا حمله بهتون دست نداده؟

نه جدیدا دیگه دارو هم مصرف نمیکنم چند روزی یبار قرص میخورم البتهمهم اینه که تشنج واسه چه مشکل مغزی به فرد دست میده همسر شما یهویی تشنج میکنن یا از بچگی داشتن؟

نه جدیدا دیگه دارو هم مصرف نمیکنم چند روزی یبار قرص میخورم البتهمهم اینه که تشنج واسه چه مشکل مغزی ب ...

سال ۱۴۰۱ توی خواب یه بار تشنج کرده. نوار و سی‌تی سالم بوده برای همین هیچ دارویی ندادن. دیگه هیچی نبوده تا همین ۱۴۰۳ که یهو حالت پنیک بهش دست داد بعدش تشنج کرد. بازم نوار و سی تی سالم بود. ولی دارو دادن کفتن دو تا پنج سال بخور. توی فامیلشون هم کسی نداره. نمیدونم چیکار باید بکنم از استرس

سال ۱۴۰۱ توی خواب یه بار تشنج کرده. نوار و سی‌تی سالم بوده برای همین هیچ دارویی ندادن. دیگه هیچی نبو ...

آها من یه حدسی زدم ظاهرا که حدسم درسته  ببینید اگه  سی تی وام ار ای و نوار مغز چیزی نشون ندن وسالم باشه مطمئن باش داره قرص مصرف میکنه 

2740

[QUOTE=338436101]منظورتون چیه؟ یعنی همیشه باید قرص بخوره ؟ مشکل خاصی خواهد داشت؟[/QUOTE

خیر منظورم این بود که اگر دکترا گفتندمشکلی نداره اما اون تشنج میکنه احتمالا داره قرص مصرف میکنه مثل ترامادول متادن  بی۲  من برادر خانم خودم هیچ مشکلی نداشت یهویی شروع کرد تشنج کردن دکترا هم گفتن چیزیش نیست آخرش معلوم شد قرص ترامادول مصرف میکنه دیگه ترکش دادن خوب شد 

اها نه اهل این چیزا نیست ، سیگار میکشید چهار پنج ماهه ترک کرده

اگه بی انتهاست گوشه گیر ومنزویه اگه موقع انجام دادن کاری احساس می‌کنید دستش میلرزه اگه خود به خود رنگ پریده میشه چیزای دیگه هم هست که نمیتونم اینجا بگم خواهر بهرحال به حرفام فکر کنید 

اگه بی انتهاست گوشه گیر ومنزویه اگه موقع انجام دادن کاری احساس می‌کنید دستش میلرزه اگه خود به خود رن ...

ممنونم ، ولی مگه نگفتین خودتون این مشکل رو داشتید با قرص خوب شده؟🤔

ممنونم ، ولی مگه نگفتین خودتون این مشکل رو داشتید با قرص خوب شده؟🤔

شما واقعا متوجه نمیشد چی دارم میگم  من بر اثر تصادف  یه مشکل مغزی پیدا کردم  چند سال دکتر ودرمان بلاخره خوب شدم اما همسر شما بدون هیچ مريضی تشنج میکنن یعنی اینکه بر اثر مصرف سر خود وزیادیه دارویی داره  تشنج میکنه بیماری خاصی نداره

2706