2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید خیییلی به اطلاعاتتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 32 پست

پسر جاریم هنوزم دارو میخوره میگه خوب شده قراره داروهاش قطع بشه ولی بنظر من طفلی باید تا اخر عمرش بخوره البته فعلا۱۴سالشه

ولی حرف زدن درس خوندنش بعضی از کاراش یه جوریه مثل بچه های معمولی نیس خوش شانسی اینه برادرشوهرم خیلی پولداره عیب یچشو کسی نمیبینه همه میگن نه عادیه بچه همینه دیگه 

🖤🖤🖤🖤

عزیزم  اگه عشق شما عشق هست و شما عاشق هیچ بهونه ای رو نباید قبول کنین و تردید داشته باشی،آدم وقتی ازدواج میکنه هزارتا مشکل میاد سراغش باید توانایی داشته باشه ،شاید بعد از ازدواج این مشکل رووپیدا میکرد شما باید مثل یه همسر فداکارپیشش بودی،،زندگی خیلی سخته عزیزم  اگه توانایی و قدرت داری که حواست به قرص خوردنش باشه به دکتر رفتنش باشه  باهاشون ازدواج  کن،ولی اگه نمیتونی پیشش باشی قبول نکن،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی این همه آدم که این مشکل رو دارن ترامادول مصرف میکنم؟؟؟؟؟اصلا هم اینجور نیست

اونایی که مریض هستند که معلومه بیماری دارن شما گفتید رفتیم دکتر سی تی انحام داده گفتن چیزیش نیست اما تشنج میکنه کسی که هیچ گونه مریضی نداشته باشه که الکی تشنج نمیکنه مگر اینکه....

بهرحال انشاالله که چیزشون نباشه وحرفای منم الکی باشه انشاالله 

عزیزم  اگه عشق شما عشق هست و شما عاشق هیچ بهونه ای رو نباید قبول کنین و تردید داشته باشی،آدم وق ...

شما تجربه‌ی برخورد با این بیماری رو داشتید؟ میتونید بهم اطلاعات بدید دربارش؟ 

دیدم بدشم دیدم و شکر خدا الان سالمه و زندگیشو میکنه نرمال نمیدونم قرص میخوره یا نه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
امکانش هست بهم از تجربیاتتون بگین؟

گفتم که از نزدیکانه

و ظاهرا قرص میخوره

خیلی وضعش خراب بود و نا امید کننده

ولی الان رانندگی میکنه مسافرت میره

بدترین چیز برای ادما نا امیدیه

امیدتون به خدا باشه

در کنار طب نوین حتما ببرین طب سنتی که پزشک باشه

از دکتر بپرسین و مسیرها رو پیاده بره تند

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
گفتم که از نزدیکانه و ظاهرا قرص میخوره خیلی وضعش خراب بود و نا امید کننده ولی الان رانندگی میکنه ...

چقدر عالی که خوب شدن. چند وقت طول کشید تا بهتر بشن؟ الان زندگیشون نرماله یعنی؟ شغل و رانندگی و کارهای معمولی رو میتونن راحت انجام بدن؟ 

چقدر عالی که خوب شدن. چند وقت طول کشید تا بهتر بشن؟ الان زندگیشون نرماله یعنی؟ شغل و رانندگی و ...

خدا رو شکر عادیه و سر زندگیشه ولی قرص و تعداد رو نمیدونم چون من کلا از کسی نمیپرسم که سختش بشه

اما اعصاب برا ما ادما از همه چی مهمتره هر کی که هست مراقب روح و روانش باشین

انشاالله خوب میشه

بچه چی؟ دارن بچه؟ سالمه؟ 

متاهلی ؟

نامزدمه

چه زمانی گرفته ؟

از کجا فهمیدی ؟

2706