2733
2739
عنوان

شوهرم سر هزینه هایی ک تو کیش کردیم با من باد کرده 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 16418 بازدید | 438 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب همین و بهش بگو و باهاش صحبت کن بابت پولی که رفته اعصابش و خورد نکنه خانوما به راحتی می تونن مردا ...

من این سفر حقم بود و حقم نبود این همه ادابازی ببینم

چطور روز پدر مادر ی وسیله خرید بالای ده تومن ککش نگزید 

الان ب من ک رسیده این همه لوس بازی 

2731
استاتر سر اون عکس گرفتن ها ماهم دعوامون شد  شوهرم و من گوشیمون ایفونه ۱۵و۱۳پرو مکسه  بعد ...

ولی خداییش گرون میگیرن تو پاچه ادم میکنن رفتیم جنگ ایرانی ی خانوم اومد از همه عکس گرفت بزور بعدم پولشو گفتن خرج یتیم و فلان میکنن ۱۵۰ گرفت 

فک کنم دفع اولتون بوده بی تجربگی کردید. کیش جای خرید نیس. عکسم ک هیچی ولی بگم مااینارم رعا ...

دفعه اولمون ب کیش ک بماند بار اول مون بود از خراسان هارج میشدیم 😂

😂😂  چند وقت دیگه یادش می‌ره  در طول سال یاد آوری کنم سفر بریم که بعد خرج کردیم فشار نی ...

میدونی اوج سفر بردنش شهرستان خونه مادرشوهرمه .. یا میگه بریم شمال گروهی .. منم از اعضای گروهی ک اوشون تشکیل بده خوشم نمیاد .. منصرف میشم .. اینبار خودمو کیشو پیشنهاد دادم چون میدونستم کسی راه دور نمیاد ولی ب تور افتادیم 😂

جدی گفتین؟؟؟؟😯😯😯😯😯

به فرمون خودتون برین گذشت زمان مشخص میکنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740
میدونی اوج سفر بردنش شهرستان خونه مادرشوهرمه .. یا میگه بریم شمال گروهی .. منم از اعضای گروهی ک اوشو ...

😂😂 

پس خوب کاری کردی 

غرغر که می‌کنه بگو به آرامشی که داشتیم و .... فکر کن 

کاش بشه بازم از این مسافرات بریم😁

میدونی اوج سفر بردنش شهرستان خونه مادرشوهرمه .. یا میگه بریم شمال گروهی .. منم از اعضای گروهی ک اوشو ...

من اولین بار با تور رفتم باکو اون موقع ارزونی بود حدود سال ۹۳ نفری ۵تومن فقط تور ازمون گرفت با خورد و خوراک و خرید نفری ۵تومنم خرج کردیم 

اما دفعه بعدیش دو سال بعد خودم بدون تور همه چیزو رزرو کردم با تفریح و خرج خوراک و همه چیز شد نفری۱۰تومن تازه منات چهار برابر شده بود ولی من بیشتر تفریح کردم 

کلا وقتی تور انتخاب میکنی هتل رو تور برات انتخاب میکنه 

اما وقتی خودت رزرو میکنی بنا به بودجه ت میتونی بهترین جا رو بگیری

مثلا دفعه اول تور برامون هتل بولیوارد رو گرفت خیلی عالی بود اما از شهر و جاهای دیدنی دور بود مراکز خرید دور بود و کرایه تاکسیمون بیشتر شد 

سری بعدی هتل چهارستاره گرفتم به شهر و مراکز خرید خیلی نزدیک بود پس هزینه مون درست تقسیم شد پول جا کمتر دادیم عوضش خرید بیشتری کردیم 

ما خیلی وقته نرفتیم 🥲

عزیزم فعلا به شوهرت محل نده جواب بهانه گیریاش رو نده ، اگر مستقیم اسم سفر رو اورد بهش بگو تو که زحمت کشیدی منو بردی سفر حداقل اجرت ضایع نکن زهرمارمون نکن خدا کنه پول واسه سفر خرج بشه نه خسارت نه دوا دکتر ، کیش هم جای خیلی گرونیه آدم هر سال نمیره که - بعدم لطفا از این به بعد بیشتر سعی کن بری سفر ولی زیاد ولخرجی نکن 10 تا عکس لازم نبود بذاری رو شاسی ، دیگه این سری شده ولی دوباره نذار 5 سال دیگه برو سفر مگه گناه کردی ، میبینی شوهرت همه خرج نکردنا ندیده ولی موقع خرج کردن چشمش دراومد مردا این شکلی ان

اون که آ ره  مسافرت منظورم بود  بازم ممنون که جوابم رو دادی

مسافرت کم خرج هم رفتم گلم 

همین پارسال تابستون رفتیم دو روز سرعین همسرم گفت خیلی نمیخوام خرج کنم اما میخوام کله م هوا بخوره

با ماشین خودمون رفتیم یه هتل آپارتمان رزرو کردیم خیلی تمیز و وسط شهر دوقدمی ایل گلی شبی ۴۰۰

کلا هم میدونی که سرعین بدرد خرید لباس و اینا نمیخوره فقط آبگرم و سوغاتی خوراکی 

رستوران رفتیم و ویلادره و پیست آلوارس و غار و آبگرم هم دوبار رفتیم کلا خرجمون شد ۶تومن با بنزین و اینا  

واقعا هم بهمون خوش گذشت پس میشه

2706