2752
2734
عنوان

شوهرم سر هزینه هایی ک تو کیش کردیم با من باد کرده 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 16470 بازدید | 438 پست
اره واقعا تو پاچمون رفت ن فعلابیخیالم

فک کنم دفع اولتون بوده بی تجربگی کردید.

کیش جای خرید نیس. عکسم ک هیچی

ولی بگم مااینارم رعایت میکنیم هنوز نرفتیم ازینجا حساب کردیم تا ۵۰ میرسید هزینه هامون. فعلا اردیبهشت نرفتیم.

اینم یه بی تجربگیه باید دقیق بدونی قراره چقد خرج بشه.

سفر بعدش افسردگی داره، حداقل برای هزینه هاش از قبل آمادگی داشته باشیو اعصاب خردیش نمونه برای بعد. ما قبلش دقیق حساب میکنیم. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میوه ی این فصل توت فرنگی و گوجه سبز کیلویی ۲۰۰هزاره سیب و پرتقالی که دیگه میل بچه ات نیست کیلویی ۹۰ه ...

حالا من کم کمش رو‌گفتم چون اینجا همه درخت دارن شوهر منم محبوبه گوجه سبز انبه خرمالو این چیزا رو‌رایگان برامون میارن

مبگن دوروز بری مسافرت هیچی نخوری هیچی نخری با ماشین خودت ۱۵  فک کنم پولاشونو گم میکنن که هیچی ...

پولی ندارن که گم کنن

توهماتشونه  

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
  باوشه

خب پس من میرم 

چمدونمو ببندم 😎✋🏻 

دوستان بالاخره ما هم رفتنی شدیم 😁✌🏻

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
اینجا همه پولدارن ۳۰ تمن براشون پول خورد 🤣 فک کنم فقط منم پول ندارم 

نه عزیزم سی تومن پول خورد نیست ولی واقعا پولمون بی ارزش هست آدم هرچقدرم نخواد خرج کنه پول خرج میشه دیگه اگه قراره با صرفه جویی زیاد و مثل گشنه گداها ادم بخواد بره سفر همون نرفتنش بهتر یا حداقل یه جایی مثل کیش که به نظرم گرون ترین مقصد گردشگری تو ایران هست نره - بعدم شوهر اسی شده مثل گاو نه من شیرده بگو لامصب تو که این زن بی نوا رو بعد از 5 سال یه سفر بردی دیگه چرا داری از چشمش درمیاری زهر مارش نکن پولت که برنمیگرده ولی زحمتت بی اجر میمونه

بودی حالا     گرمه ها

مهم نیست 😁 

همینکه با تو باشم ، سختی ها رو هم میتونم تحمل کنم 😂❤️ 

گرما که سهله ، خار مغیلان هم نمیتونه مانع من بشه ✋🏻

ما را حوصله‌ی خریدن نقاب نبود؛ خوشا آنان که خریدند و عزیزند 🩵باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔❌ 
نه عزیزم سی تومن پول خورد نیست ولی واقعا پولمون بی ارزش هست آدم هرچقدرم نخواد خرج کنه پول خرج میشه د ...

عشقم همه که مثل تو لارج نیستن 😍❤️

ببخش که ریپلای می کنم  آ خه شهر ما تره بار نیست ، ارزون ترین جایی که می شناسم توت فرنگی رو کیل ...

من رشت هستم تو میدون تره بار توت خریدم کیلویی ۲۴۰بسته بندیش که گرونتره والا نمیدونم کجا زندگی میکنن اما هرجا هستن خوشابحالشون 😂

2706