2733
2734
عنوان

شوهرم سر هزینه هایی ک تو کیش کردیم با من باد کرده 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 16471 بازدید | 438 پست
دیشب اخلاقش بهتر بود والا

مرها فقط دنبال این هستند که تایید بشن ازشون تعریف بشه حتی به دروغ ولی خوب الان بیشتری اومدن نوشتن که ۳۰ تومن که پولی نیست بله واقعا به این گرونی پولی نیست ولی بدست آوردنش خیلی خیلی سخته حتی هزار تومن 

نگاه به کج خلقی شوهرت نکن فقط تا میتونی بگو خیلی خوب بود خیلی خوش گذشت کاش الان اونجا بودیم ممنونم ازت ازش تشکر کن خاطرات رت مرور کن بهت قول میدم اگه سیاست داشته باشی دوباره میگه بیا بریم مسافرت همش بستگی به رفتارت و زبونت داره 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرها فقط دنبال این هستند که تایید بشن ازشون تعریف بشه حتی به دروغ ولی خوب الان بیشتری اومدن نوشتن که ...

تعریف ک میکنم ولی میدونی کلا شوهرم خیلی خشکه ازون مدل مردا نیست ک با زبون و دوست دارم و اینا خر بشه یعنی هرچی بخام عاشقانه رفتار کنم اوشون پوکرفیسه 😐

تعریف ک میکنم ولی میدونی کلا شوهرم خیلی خشکه ازون مدل مردا نیست ک با زبون و دوست دارم و اینا خر بشه ...

😶

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به