2752
2734
عنوان

شوهرم سر هزینه هایی ک تو کیش کردیم با من باد کرده 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 16470 بازدید | 438 پست

خرج سفر یعنی رفت و برگشتو اسکان و تفریح تو اون شهر نه خرج ماهیتابه و قاشق و چنگال اینچیزام قیمتش خوب بود خریدی برد کردی،طبیعی گاهی ادم جوگیر میشه و زیادی خرید میکنه ولی دیگه گذشته ها گذشته غصه خوردن نداره

شما۶۰ماه نرفتی مسافرت،سی تومن تقسیم بر ۶۰ کنی،چیز زیادی نمیشه،غصه نخور

من میگم ادم مسافرت ک میره فقط کارت بانکی و پول برداره و بره عشقو حال.اما برا منی ک درامدم کمه نمیشه پس مسافرت میرم برای کم کردن هزینه هاسعی میکنم از یه چیزایی بزنم مثلا غذای ساده میخورم چند وعده رو،عوضش اونجا یه مکان تفریحی میرم وسیله تفریحی سوار میشم چیزی که اگه برگردم شهر خودم دیگع نمیتونم براحتی انجامش بدم.ولی رستوران و جای خواب راحت و خواب زیاد تو شهر خودمم هست

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من هر هفته تفریح و‌گردش نرم کله شوهرمو میکنم هر سال هم باید منو ببره مسافرت  ادم این کارت رو‌ ...

اگه خدای نکرده زبونم لال وضع مالی همسرت هم بد بشه و دیگه زورکی مخارج زندگی رو برسونه بازم کله اش رو می کنی و مجبورش می کنی برید سفر؟

نه عزیزم دونفریم ما بچه نداریم  با گوشت کیلویی ۶۰۰تومن ماهی کیلویی ۵۰۰تومن  میوه کیلویی ...

میوه ی این فصل توت فرنگی و گوجه سبز کیلویی ۲۰۰هزاره سیب و پرتقالی که دیگه میل بچه ات نیست کیلویی ۹۰هزار

برنج ۸۰۰ قیمت الان برنج از کارخونه پدرشوهرم هست ۹۵۰  گوشت کیلویی ۶۰۰ ۵کیلو میشه ۳ تومن ماهی ۲ ...

خدایی اش شما هم ارزون حساب کردی😂😂😂😂 آ هان درست حساب کردی اینا فقط خرج شکم بود باقی خرج ها هم حساب کنی همون ۳۰، ۴۰رو میخواد

کیش هزینههاش خیلی زیاده اما خب کاریه ک شده دیگه ،همسرتم کم کم اروم میشه  چقدر مثل منه😂خرج میک ...

نه عزیزم فدای سرت 

اگه خدای نکرده خرج مریضی شد و یا بی خودی از دستش دادی حق داری افسرده بشی اونم به نظرم افسرده بشی و غصه بخوری  فایده نداره

حالا چرا انقد سر خوردو خوراک بحث شد😆😆

خرجا متفاوته عزیزان.ما ماهی یا ۴۰ روز یه سردست گوشت گوسفندی میخوریم یه خانواده میشناسم سه نفره حقوق اندازه ما ماهی سه تا سردست یا ران گوسفندی میخرن

کیفین زندگیا متفاوته خرجام متفاوته

خرج ما از ماهی دو سه تومن ک یه کاربر گفت بیشتر اما ماهی ۴۰ تومنم نیس.

خیلیا باحقوق کارگری زندگی میکنن نمیتونن ماهی ۴۰ خرج کنن پس مدیریت میکنن

یه عده ام خرید کردنو ریختن دور رو لارج بودن میدونن

نه عزیزم فدای سرت  اگه خدای نکرده خرج مریضی شد و یا بی خودی از دستش دادی حق داری افسرده بشی او ...

درسته واقعا ،کائنات میگه اگه خودت تلاش کردی اگه خودت مغزتو به کار انداختی اگه خودت پول خرج کردی که کردی اگر نه زندگی تورو مجبور به تلاش و خرج کردن میکنه

پس خودمون از مغزمون استفاده کنیم  کتاب بخونیم دنبال علم بریم تا مجبور نشیم برای سختی و بیماری و مشکلات فسفر بسوزونیم خودمون خرج خوشی کنیم تا مجبور نشیم خرج بیماری کنیم

اسی تو مشهدی.فک کن یکی مثل من سالی یبار ده تومن داده اومده مشهد برگشته.تو خودت پیش امام رضایی

والا خرج ها گرونِ ما تقصیری نداریم  بعدم از بس مسافرت نمیریم و خرج رو دستِ شوهرها نمیذاریم عاد ...

اره درسته خودمو لعنت میکنم چرا گیر دادم ی عکس سی تومنی رو سیصد هزار چاپ کردیم 😓

یه هفته میرفتیم لب ساحل؟ ۳۰ تووووومنم هزینه کردین؟ با ماشین خودتون میرفتین، پول تاکسی و بلیط نمی‌د ...

اونجا ک رسیدیم ، از طرف تور اومدن دنبالمون بردن مارو بلیط تفریحاتو بگیریم منم چون بچم همراهم بود زیر دوسال نتونستیم غواصی یا پاراسل رو بریم جاهایی انتخاب کردیک بشه با بچه رفت ..مثل گشت جزیره ، جنگ ایرانی و .. چهارتا مکان بود کلا ک نمیدونم هزینه ش چند شد .. ضمنا ماشینم نداریم

2706