2752
2734
عنوان

فقط از قیافه شانس دارم دیه از هیجی

| مشاهده متن کامل بحث + 2769 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اهل دل شکستن نیستم باشه وگرنه تاپیکات و ‌پریدنت ب کاربرا گویای همه چیز هس

مگه من گفتم خوشگلم ؟   

من با خودم رو راستم مثل تو نیستم تو توهم زندگی کنم

با دو تا پسر دوست شدی پسر های امروزی هم ک هول ازت دو تا تعریف الکی کردن مخت رو بزنن بدبخت   

وگرنه نه تنها زیبا نیستی بلکه زیر معمولی هم هستی با اون فیس هزار نفرم تا الان اینجا بهت گفتن

برو با توهماتت شاد باش تو دنیای قشنگی زندگی میکنی 

من خودم معمولی ام اما عکست رو همون لحظه گذاشتی ب دوستم ک کنارم بود و خودش شکل روس هاست و از نظر همه خوشگله نشون دادم ازش پرسیدم این میگه من خوشگلم بهت خندید 

گفت تو خیابون راه میری 90 درصد از این بهترن 

من خودم معمولی ام اما عکست رو همون لحظه گذاشتی ب دوستم ک کنارم بود و خودش شکل روس هاست و از نظر همه ...

چ دشمنی با اسی داری 

من قبلا دیدمش والا خیلی چهره خوشگل و شیکی داره

تو چرا می سوزی اخه

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
تو سلیقه ت دهاتیه من چیکار کنم     شایدم اکانت دوم خودشی

خخخ اتفاقا  تو دهاتی هستی 

تپل و سفید و چشم رنگی دوست داری🤣

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
خخخ اتفاقا  تو دهاتی هستی  تپل و سفید و چشم رنگی دوست داری🤣

اسکل این تپله ؟؟   

یکی از زیباترین هنرپیشه های هالیوود بود تو تو قهر دهات نشستی و ب این مدل چهره ها میگی دهاتی !!!   

احتمالا اکانت دوم خودشی یا خودتم فیست عین این دهاتیه ک بهت برخورده 

آب رو بریز اونجا ک میسوزه . 

اسی من ندیدم عکستو  ولی چقدر خوبه به هم دیگه توهین نکنیم    

این کاربر تو تگ تگ پستام بهم بی احترامی کرد هروقت ان میشه میاد اینجا

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
سکوت بهترین جوابه  بیخیال مهم نیست😊

بودی بگو عکسمو بزارم خودت بااون بازیگر قیاس کن جواب اون کاربرم بده

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
2706