2752
2739
عنوان

نوزادی پدرش کتکش زد 🥲🥲 باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 5637 بازدید | 179 پست

دخترم اومد خونه کلاس سومه گفت مامان دست همکلاسیم رو داغ کردن  گفتم کی؟گفت معلم ازش پرسید گفت مامانم و پسر خالم. ..اینقدر ناراحت شدم .هفته ی پیش که بچها اردو داشتن ومعلم گفته بود با مادراشون بیاید .من از رو کنجکاوی رفتم به معلم گفتم درسته دست مریمو داغ کردن ،معلم از دستای بچه عکس گرفته بود گفت آره....قشنگ قاشق داغ کرده بودن گذاشته بودن رو دستاش..معلم گفت زنگ زدم به مامانش بیاد مدرسه ،اومد کلی باهاش دعوا کردم...گفتم پدرشون کجاست؟گفت رفته تهران کارگری..به معلم گفتم بابای بچه رو در جریان بزارین..گفتم الان اردو اومده من باهاش حرف بزنم ،گفت نه...معلم گفت ی هفته بعد این ماجرا زدن دست بچه رو شکستن و دکتر نبردن،ومثل قدیمیا با زمه و تخم مرغ دست بچه رو بستن.معلم میگه مادرشو صدا کردم گفتم الان ۱۲۳ زنگ میزنم و شوهرتم در جریان میزارم تا بیاد تورو ۷طلاقه کنه..میگه اینقدر گریه کردو التماس کرد،گفت غلط کردم.معلم گفت بهش گفتم دیگه تکرار نشه.....من اینقدر دلم به این بچه میسوزه...اینقدر براش گریه کردم..الان برای دخترم هر چی خوراکی بزارم برای اونم میزارم وبه دخترم میگم ببر بهش بده دختر بزرگم برای کنکور نذر کرده میخاد روز دختر براش ساعت مچی بخره ببره مدرسه...بازم به معلم گفتم امروز فردا تابستونه ومدرسه تعطیل میشه تورو خدا یک کسی رو از حالو روز بچه در جریان بزارید ومدرسه پیگیر باشه،۱۲۳........یا بابای بچه ...یا خانواده ی پدری..معلم گفت باشه خونشونو میدونم خودمم تابستون میام سر میزنم..حالا که معلم دعوا کرده از طرف مدرسه بردن دست بچرو گچ گرفتن...خدا از باعث و بانیش نگذره..مادر بچه یک خوراکی یا ساندویچ برای بچه نمیزاره...فقط اسم مادرو یدک میکشه      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نمیدونم بچه صورت چطور کبود میشه نمیدونم بجه اصلا زنده می مونه زیر کتک این جوری 

ولی اگه زنی می بینه شوهرش  این جوریه حامله نشه  گناه گردنشونه 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
2731
الهی دستش بشکنه خدا چرا به اینا بچه میده یه عده چشم انتظار بعد به یه کسایی میده که لیاقت ندارن اون ط ...

عدالت خدا هست دیگه 😭😭😭 کاکشکی روی این زنمین وجود نداشتم

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

نمی‌دونم چرا فکر میکنم بنفشی صورتش غیر طبیعیه مال زدن نیست انگار سایه زدن

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2740
الهی بگردم طفلی خدا چرا ساکت نشسته چقدر صبوره 🥲🥲

اینقدرزدن تو سرش سربه زیر شده....بچه رو ببینی چقدر ضعیفه...معلم میگه دستش شکسته اومده تو کلاس نشسته دیدم رنگش زرد شده ناله میکنه گفتم چی شده گفت دستم درد میکنه معلم میگه اونجا فهمیدیم دست بچه ورم کرده ،تکون نمیخوره فهمیدم شکسته بعد کادر مدرسه رو در جریان گذاشتم..میگم غذا درست می‌کنیم یخورده دستمون با بخار میسوزه زمینو زمانو بهم میریزیم،حالا این بچه با دست شکسته و داغ کشیده با دل شکسته و سوختش چیکار کرده..دختر کوچیکم که همکلاسیهای میگه مامان من تو درسا کمکش میکنم به دخترم گفتم هواشو داشته باش هرچی برا دخترم میزارم برا اونم میزارم..میخوام فردا به دخترم پول بدم بگم براش بستنی بگیر ..خیلی دلم میسوزه...چون جلوی چشممونه

اینقدرزدن تو سرش سربه زیر شده....بچه رو ببینی چقدر ضعیفه...معلم میگه دستش شکسته اومده تو کلاس نشسته ...

مادر خودشه؟ چقدر بی رحمه دلم کباب شد کاش میتونستید نجاتش بدید ادم بی عقل روانی هیچ وقت درست نمیشه جنون بهش دست بده میکشه بچه رو کسی هم نیست جلوشو بگیره