2752
2734
عنوان

نوزادی پدرش کتکش زد 🥲🥲 باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 5687 بازدید | 179 پست
عزیزم پدرشوهرم عموم هست باهم تو یه ساختمون زندگی میکنیم کامل در جریان رفتار همسرم هست ولی کاری از کس ...

امیدوارم بهترینا براتون رقم بخوره❤️❤️

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چ طرز صحبتته بی چاک و دهن معلوم شد چرامنظورشو نمیفهمیدی 

ببند دهنت رو فضول

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
حیوونی چیزی هستی؟

خیلی بی ادبی!

@niniyar_3    

@niniyar_5    

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
خیلی بی ادبی! @niniyar_3     @niniyar_5    

۰بی ادب بودن بهتر از بی وجدان بودنه کسی که خونواده درست حسابی داشتع باشع از کتک خوردن یک نوزاد شاد نمیشه

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
۰بی ادب بودن بهتر از بی وجدان بودنه کسی که خونواده درست حسابی داشتع باشع از کتک خوردن یک نوزاد شاد ن ...

من نه شادم نه ناراحت

سوال برام پیش اومد

که چرا محکمتر نزده:/

تو چته؟؟

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
من نه شادم نه ناراحت سوال برام پیش اومد که چرا محکمتر نزده:/ تو چته؟؟

چرا محکم تر یه نوزاد رو نزده؟؟؟؟

واقعا بحث با آدمی مثل شما بی فایده‌ست

بیخیال دیگه ریپلای نکن

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
چرا محکم تر یه نوزاد رو نزده؟؟؟؟ واقعا بحث با آدمی مثل شما بی فایده‌ست بیخیال دیگه ریپلای نکن

عجیبه برام میشه ول کنی؟

میگم نوزاد خیلی حساسه با کتک خیلی اتفاقات وحشتناک تری براش میفته و این انگار کتک نخورده

تابلو فتوشاپه چقدر ساده اید

خدایا به علی کمکم کن خدایا میدونم برات بنده خوبی نیستم ولی تو همه امید و پشت و پناه منی خدایا به علی به فاطمه به حسن و حسین دستامو بگیر ای همه امید من تو دنیا منو نا امید نکن.
2706