2752
2734
عنوان

نوزادی پدرش کتکش زد 🥲🥲 باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 5687 بازدید | 179 پست

ای واییییییییییی پدر نگو حرومی بگو عوضی سگ 

نمیخوایید بچه نیارید 

هر پدر و مادری مقدس نیستن

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترم اومد خونه کلاس سومه گفت مامان دست همکلاسیم رو داغ کردن   گفتم کی؟گفت معلم ازش پرسید گفت ...

منم وقتی دبستانی بودم مامانم داغم‌ کرد پشت دستمو قاشق گذاشت جوری که گوشت دستم چسبید با قاشق انقد سوختگی عمیق بود که خیلی افتضاح بود جاش الآنم 25سالمه هنوز جاش مونده 

الهی دستش بشکنه خدا چرا به اینا بچه میده یه عده چشم انتظار بعد به یه کسایی میده که لیاقت ندارن اون ط ...

اره واقعن ی سری ک هم شعورشو دارن هم پولشو جلو مطب و امامزاده ها صف کشیدن ک خدا بچه میخوایم بعد ی سریا ک اصلن لیاقتشو ندارن بچه دار میشن...

دخترم اومد خونه کلاس سومه گفت مامان دست همکلاسیم رو داغ کردن   گفتم کی؟گفت معلم ازش پرسید گفت ...

چقدر اشغالن اونایی که اینجوری جسمانی بچه رو تنبیه میکنن 

خدا به کسایی بچه میده که آدم میمونه 

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم
اره والا من نفهمیدم خوب اول کار بگو این بچه من نیست جوری مطلب رو‌نوشتی که انگار تو‌مامان این ...

اتفاقا هیچکی جز شما این فکرو نکرد.  حداقل وقتی اشتباه متوجه کیشین قبول کنین یگید من متوجه منظورتون مشدم چرا همیشه بقیه رو استیظال میکنین

2706