2733
2739

میشه تجربتون بگین اینکه دعوت به همکاری میکنن بدون سرمایه چیزی هم داره ؟سود داره درامد داره راسته؟

من دنبال کار بودم بهم گفت یکی بیا توین کار خودش تاحالا نماینده خیلی شرکتا بوده نفیس فکر میکنم و خورشید نمیدونم‌چی چیو اینا 

🌙

نرو عزیزم سودش زیاد نیست کارش زیاده 

ببین باید زیر مجموعه بیاری بعد هم فروش داشته باشی نفیس قیمت محصولاش بالاست رو هر کرم ۵ هزار تومن سود میکنی چندتا توی ماه میخوای بفروشی محصولی هم داره که مثلا ۱۰۰ سودکنی ولی اون محصول مشتری نداره 

یعنی اگه خودت جنس از عمده فروشی بخری بیشتر سود میکنی 

این شرکت ها میخوان سود خرده فروش رو خودشون ببرن و پورسانتی بابت تبلیغ ندن و نیرو واسه تبلیغات و فروش نگیرن به نفعشونه ولی به نفع شما نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرو عزیزم سودش زیاد نیست کارش زیاده  ببین باید زیر مجموعه بیاری بعد هم فروش داشته باشی نفیس قی ...

جدا؟؟؟؟من نمیدونستم گفتن سود خوبی داره ب درامد میرسی و ... بعد خیلی دودل بودم باین‌حساب خود طرف هیلی تعریف کرد گفت خودشم اول همین بوده واینا گفتم باز بپرسم ببینم اصلا چطوریاست چون تجربه ندارم واقعا توین شرکتا

🌙
2731
چندسال پیش یکی بزور برد منو لامصب تا پول دادم ازشانسم پلمب کردن فکرکنم 6سال پیش بود3و200 داده بودم&n ...

ای وای چجوری میخورن این پولارو منم یسری تو ارایشگاهو این ورکشاپا پولم خورده شد طرف رفت ک رفت

🌙