2752
2734
عنوان

چقدخرجی میگیرین

1206 بازدید | 91 پست

من و پسرم باهم،2700بهم میده کلاهفته هفصدمیده اماپونصدشومیدم به وام خانگی ک خدم بازکردم واسه حدم پس اندازکنم2700برام می مونه اماواسه خدم عیدنوروزتاعیدنوروزسال دیگ لباس ولوازم ارایش نمیخره ب هیچی کارنداره واسه پسرمم چون بم خرجی میده لباس نمیخره درسال غیرعیدنوروزشایدیکی دوباربقیش باخودمه درامدشم 18هست اماچارش میره واسه اجاره امامن خیلیکم میارم احساس میکنم بنظرتون کم خرجی نمیگیرم ب دکوری های خونه. کاری نداره خدم کنسول وقاب عکس چیزی خشم میادمیخرم اون کارنداره من برادل خدم میخرم به اون باشه میگ نخرمجبورنیستی حتی نمی مونه ی لباسی چیزی دلم میخادبخرم شماچقدمیگیرین خرجی بایک بچه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مجردم 

همینجوری کم زیاد میگیرم می‌ره😂

یه موقع میبینی ماهی پنج میلیون میده یه بار ماهی دو میلیون هیچی معلوم نیس 

کارتشو میده بعضی وقتا 

نزدیکترین حالت بین دو تا آدم لمس فیزیکی نیست. بلکه وقتیه که بتونن زخم‌هاشون رو بدون ترس از سوءاستفاده به هم نشون بدن .

میشه لطفاً بیاید تو تاپیک آخرم و راهنماییم کنید تازه ازدواج کردم و مادر شوهرم که خودشو فرشته و مظلوم نشون داد باهام بد شده ، لطفاً به عنوان خانومای با تجربه راهنماییم کنید

آنلاین شاپ آرایشی بهداشتی دارم 😻 پرداخت درب منزل برای مشهدیای عزیز ، و ارسال هدیه برای خرید ❤️🫂 peranses_sorati
مجردم  همینجوری کم زیاد میگیرم می‌ره😂 یه موقع میبینی ماهی پنج میلیون میده یه بار ماهی دو میل ...

کارت کی

مامانم اسمانی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوست داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم

معلم املاتو زنده میخوام

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
مجردم  همینجوری کم زیاد میگیرم می‌ره😂 یه موقع میبینی ماهی پنج میلیون میده یه بار ماهی دو میل ...

خب حدت تنهابدون اینک جایی قسط بدی خوبه من خیلی کم میارم هیچکارنمیتونم بکنم🥲

خب پول میده بهت که خودت لباس هرچی دوست داشتی بگیری بازم توقع داری اون بگیره برات

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
خب حدت تنهابدون اینک جایی قسط بدی خوبه من خیلی کم میارم هیچکارنمیتونم بکنم🥲

من اکثرا میزارم کنار طلا میخرم یا حتی بابام لنگ باشه بهش میدم خرج نمیکنم همشو همیشه 

ولی هزینه دارم باشگاه و اینا...

نزدیکترین حالت بین دو تا آدم لمس فیزیکی نیست. بلکه وقتیه که بتونن زخم‌هاشون رو بدون ترس از سوءاستفاده به هم نشون بدن .
2706