2752
2734
عنوان

همسرم کار نمیکنه دروغ میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 69 پست
یبار تا پای طلاق رفتیم اومد منت کشی اینا ک کار میکنم هرکار بگی انجام میدم حرفت گوش میکنم فلان حق طلا ...

تو که حق طلاقم داری فعلا جدا نشو خوب کار پیدا کن سر و سامون بگیر بعد جدا شو عصاب خودتم داغون نکن با این

'نابیناشده توسط نور.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببين 

از اشناهاي نزديك من 

همسرش اينطوريه 

حالا همه برادر خواهراش وضع توپ 

اينم سمت شغلي عالي داشت 

رفت سمت رفيق بازي و دله دزدي تو محل كار اخراج شد 

بعد كم كم اعتيادش معلوم شد 

دوتا بچه دارن 

خانواده اون خانمم با پدر مادرت هم نظرن متاسفانه متاسفانه متاسفانه 

اون اونم همسرشو هزار بار ترك داد 

بار اخرش دوماه پيش 

ولي يه مدت خوبه دوباره 

انشالله اين بار دفعه اخر باشه 

ولي اراده فولادين ميخاد ترك 

خانمه شاغله و همه مخارج خونه رو دوشش حتي بنده خدا بايد پول مواد اينو هم ميداد 

ولي چند ساله ميگه گور باباش و پي خوشي خودشه اكثرا 

به خودش ميرسه ميگه من راه جدايي ندارم 

ميگه ديگه فكرو خيال بسه 

ولي ميتوني بشو مثل اين خانم البته كه اولويت با جداييه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ببين  از اشناهاي نزديك من  همسرش اينطوريه  حالا همه برادر خواهراش وضع توپ  ا ...

منم یه مدت خودم زدم به بیخیالی اما نمیشه ادم زجر کش میشه بدونی طرف دار درحقت بدی میکنه و اروم بی صدا بشینی اخرش چی اصلا محال بتونم قصه نخورم حرص نخورم مریض داغونم کرد بخدا 

دلم داره میترکه اخه یه بچه ۴ ساله هم دارم خرج خودمون در نمیاره بعد اینده این بچه قرار چی بشه خدا مید ...

خدا بزرگه عزیزم بازم اصرارکن بره کار اگر نرفت خودت یه کاری پیداکن و برو و دیگه بچه نیار بالاخره شانس ماهم اینجورشده انشالا خدا جبران میکنه برامون با موفقیت بچهامون

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم
اتفاقا تو فکر بودم همین کار بکنم اما بدون ماشین و وسیله چجور تا چند ساعت دنبالش برم گیر اینم 

بالاخره باید ی کاری کنی سر از کارش دربیاری اینجوری خودت داغون میشی شاید با زنی باشه رابطه جنسی چطوره