2733
2734
عنوان

همسرم کار نمیکنه دروغ میگه

1464 بازدید | 69 پست

سلام شوهرم اژانس مسافرکشی میکنه صبح ساعت ۶ میره بیرون ظهر میاد یه نهار سریع میره تا ۱۱  یا ۱۲ شب برمیگرده هر وقت بهش زنگ میزنم میگه مسافردارم فلان زود قط میکنه و یا اصلا جواب نمیده الکی میگه گوشیم زنگ نخورده این حرفا شب ک میاد میگم چقد کار کردی بعد میگه کار نبود مسافر نبود هزار تا بهانه میگیره چند وقت گوشیش چک میکنم میبینم ۱۰ گیگ ده گیگ اینترنت میگیره فیلم دانلود میکنه میبینه پاک میکنه ک من نبینم چند بار بهش گفتم ک متوجه شدم فیلم میگیری میبینی خب چرا خونه پیش من نمی مونی فیلم ببینی صبح کله سحر میری نصف شب میای میگه نه من فیلم نمیبینم چیزی دانلود نکردم دروغ میگه کار نمیکنه پول هم نداره اخه من باید چکار کنم ؟؟؟؟معتاد بود ترکش دادم اوایل کار نمیکرد نشه میکرد اما دو سال ترک کرده بازم کار نمیکنه فیلم میبینه خونه دیر میاد اصلا از خونه فراری هست و این که فقط در حدی کار میکنه ک از گشنگی نمیریم موندم چکار کنم ۶ سال ازدواج کردیم عین بچه های کوچیک میمونه هر دفه یه بهانه یه کار خسته شدم بس دنبالش دویدم گفتم این کار نکن فلان اخه اوایل رفیق بازی بعد اعتیاد حالا فیلم دیدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید میره خونه پدرش !!پول پدره میزاره کف دستش که پسرشو بیشتر کنارش نگه داره به زندگیش نرسه ..

نه باباش خیلی از ما دور خودش هیچ نداره از این پول نگیر بهش نمیده شانس ما کجا بود خواهر جان 

شرایط منم مشابه شماست درامد و کار درستی نداره گفت ترک کردم ولی شک دارم بش همش بیرونه

دلم داره میترکه اخه یه بچه ۴ ساله هم دارم خرج خودمون در نمیاره بعد اینده این بچه قرار چی بشه خدا میدونه

2706