2752
2734

خواهر من حدود ۳۰ کیلویی کم کرد و پوستش شل شده الان میخواد بره پیکر تراشی

پوست شماهم بعد لاغری شل شد؟

لایک نکن😱 لایک نکن😱😱میگم لایک نکن😱😱😱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تا۱۶کیلوهم کم کردم ولی پوستم شل نشده .اگه میخواست بره پیکرتراشی ازاول میرفت چراخودشو اذیت کرد کم ...

ینی پوست اضافه نمونده؟

ادم یذره پوستش شل میشه درهرحال بسته به سن هم هست من الان ۲۱ سالمه حدود ۲۵ کیلو کم کردم با رژیم زیاد پوست اضافه ندارم البته شاید به خاطر نوع رژیم که سالم خوری بود هم ربط داره چون سبزیجات زیاد میخورم

خواهرم ۲۵ سالش اینا بود اسلیو معده کرد کلی پوست اضافه اورد اون تو ۴ ماه ۵۰ کیلو کم کرد من تو ۴ ماه ۲۵ کیلو

اگه خیلی پوستش اذیتش میکنه بره بنظرم 

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
یه ژل هست دکترمتخصص به من معرفی کرد ولی من هنوز نگرفتم ببینم چجوریه شاید خوب باشه اسمش ژل سامی استای ...

این برا ترک شاید خوب باشه

ادم یذره پوستش شل میشه درهرحال بسته به سن هم هست من الان ۲۱ سالمه حدود ۲۵ کیلو کم کردم با رژیم زیاد ...

میدونه وقتی آدم آروم آروم لاغر میشه با اصول درست و ورزش افتادگی پوست خیلی کم میشه وقتی یهویی باشه پوست شل میشه

چن کیلو بودی

ادم یذره پوستش شل میشه درهرحال بسته به سن هم هست من الان ۲۱ سالمه حدود ۲۵ کیلو کم کردم با رژیم زیاد ...

عزیزم میشه بگی چکار کردی که  ۲۵ کیلو لاغر کردی؟من خیلی اضافه وزن دارم  قد کوتاه شکم و پهلوی خیلی زیاد😖

اصفهانی جذاب😀 
میدونه وقتی آدم آروم آروم لاغر میشه با اصول درست و ورزش افتادگی پوست خیلی کم میشه وقتی یهویی باشه پو ...

اره زمانش هم خیلی تاثیر داره ولی به میزان چربی اب شده هم بستگی داره

من ۱۰۲ کیلو بودم الان تقریبا ۷۵ 

خواهرمم ۱۰۵ اینا بود قبلا وقتی پوست‌اضافه اورده بود شده بود ۵۰

بعد خوشش نیومد از لاغری زیاد چون ووقعا بهش نمیومد وزنشو اورد رو ۷۰ خیلی بهتر شد اون پوستاش تا حد زیادی سفت شدن ولی هنوز هم پوست اضافه رو داره

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
باید همزمان بدنسازی هم میرفت این اتفاق نمیفتاد براش

متاسفانه اصلا اصولی لاغر نشد

منم شنیدم با ورزش پوست شل نمیشه ولی ندیدم چطوری میشه

2706