2733
2734
عنوان

چقدخرجی میگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1206 بازدید | 91 پست

[QUOTE=340370223]اره مجبورم کم کم خریدکنم چون هیچوقت یهویی نمیشه بااین گرونی هامرسی عزیزم که برام وقت گذاشتی دمت گرم[..[/QUOTE

آره دیگه راهش همینه

قربونت برم 🥰❤

امیدوارم حال دلتون همیشه شاد باشه و روح و جسمتون سلامت باشه و روز به روز زندگیتون بهتر و قشنگتر بشه 😍❤

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
واسه خدم و پسرم بایدبخرماصن ایقدی. نمی مونه که لباسی بخرم 

خب مگه غیر لباس چه خرجی دازی؟ من که فقط خرجم لباسه

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره من خیلی ب وسیله خونه اهمیت میدم تاخودم برای همین کم میارم بیشتروقتامثلاهمین ماه یکونیم داشتم رفت ...

عزیزم درآمد همسرت کمه دستت تو خرج خونه نیست واقعا بعد اجاره و خرجی شما یازده تومن براش میمونه،با یازده به زور میشه یه ماه رو جمع کرد حالا اون باید کمی هم پس انداز کنه نمیشه که همه پول رو خرج کنید، واقعا من حق رو به همسرت میدم، شما نباید یک و نیم ببری بدی ماگ و دکوری تو این شرایط 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده

ده تومن 

یعنی اینجور نیس که ثابت باشه 

ولی جمع کنم ده میشه

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."

قربون شوهرم برم کارتش کلا تو دست خودمه با وجود اینکه اول زندگیمونه تازه یک ساله رفته سر کار ثابت و یکم دستش تنگه اول ازدواج تنها داراییش یه زمین بود زد به نام من الان میخواد ماشین بخره میخواد بزنه به نام من ، ببین مثلا الان خودش همه حقوقش داده بدهکاری ، کلا ۵۰۰ تومن تو کارتش بود داشت میرفت ماموریت سرکار تا چند روز ، با وجود من ۸ میلیون تو کارتمه و میدونه ، برام ۱۰۰ تومن انتقال داد گفت تا دوباره حقوقم بیاد ،شاید مبلغ کمی باشه ولی ارزش داشت برای من خودش پول نداشت 😢

چقدر زشته یه زن بالغ اینطور بد تایپ میکنه و انقدر غلط املایی داره.

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
قربون شوهرم برم کارتش کلا تو دست خودمه با وجود اینکه اول زندگیمونه تازه یک ساله رفته سر کار ثابت و ی ...

عزیزم اینطور پز دادن زیر تاپیک یه نفر کار زشتیه، خصوصا وقتی میدونین یه شوهر بددهن دارین که در مقابل خانوادش ازتون دفاع نمیکنه و حرمتی براتون نگه نمیداره 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
عزیزم اینطور پز دادن زیر تاپیک یه نفر کار زشتیه، خصوصا وقتی میدونین یه شوهر بددهن دارین که در مقابل ...

من پزی ندادم توی تاپیک هامم نوشتم که خیلی پاک و خسیس نیست و همیشه خرج میکنه اگر همه تاپیک هامو بخونی نوشتم که همیشه دست به جیبه و از لحاظ مالی هیچوقت هیچوقت کم نزاشته هنوز نشده یکبار تولدم بشه یا عید باشه یا یه مناسبتی باشه برام جشن نگیره، بازم زیر تاپیک هام گذاشتم که بخاطر من هزار بار با خانوادش دعوا انداخته و شدید 

فقط تنها مشکلش عصبی بودنشه که زبون تند و تیز من هم کم تاثیر نداشته تو این ماجراها 

سعی کنید زیاد عادت به دیدن بدبختی های کسی نکنید خوشبختی های زندگی یکی رو هم ببنید ، ادمارو هل بدید به سمت خوب زندگی کردن نه با حرفات زخم زبون زدن 

عزیزم درآمد همسرت کمه دستت تو خرج خونه نیست واقعا بعد اجاره و خرجی شما یازده تومن براش میمونه،با یاز ...

هجده میلیون با چهارتومن کرایه خیلی مبلغ خوبیه که زن و بچه اش رو نخواد با دو تومن دست به سر کنه. 

هرچند که ایشونم ولخرجیایی داره... ولی به نظرم کسی که چهار میده اجاره و هجده درامدشه، اگه سالی یکبار فقط نیازای پوشاک بچه و زنشو برطرف میکنه و ماهی دو و خرده ای برای زن و بچه پول میده که نیازاشونو برطرف کنن فرد خسیسیه. 

شما نیاز های یه بچه در حال رشد رو درنظر بگیر، خوراکی ازت بخواد، بیرون بخوای ببریش، جایی ثبت نامش کنی واسه کلاس، چیزی بخوای براش بخری، پوشاکی که نیاز داره بخوای بخری، خودش ماهی دو تومن میشه.

نیاز های یه زن هم درنظر بگیرید. از لحاظ زیبایی، رفت امد، پوشاک، بهداشت.

درامد همسرشون خیلیم کم نیست. متوسط هستن.

اگه دنبال پس انداز هستن میتونن پول بدن به خانومشون بره طلا بخره، یا قرعه کشی خونگیشو مبلغشو بیشتر کنه.

این حرفا بوی توجیه میده

عزیزم اینطور پز دادن زیر تاپیک یه نفر کار زشتیه، خصوصا وقتی میدونین یه شوهر بددهن دارین که در مقابل ...

شما که عمدا اومدید اینو نوشتید که زخم زبون بزنید و یک نفر بدبخت جلوه بدید ، از کارما بترس عزیزم زمین گرده یک جایی یکی رو قضاوت کنی و اینطور زخم زبان بزنی یهو میبینی سر خودتم میاد ، من دیروز واقعا فهمیدم با توجه به پستای مردم زیر تاپیک هام گذاشتم ۷۰ درصد تقصیر خودم بوده و همسرم ۱۰۰ پله نسبت به بعضی مردها بالاتر و بهتره ، لطفا دنبال بدبخت جلوه دادن بقیه نباشید و چشم دیدن خوشی یکی دیگه رو هم داشته باشید 🙏

من پزی ندادم توی تاپیک هامم نوشتم که خیلی پاک و خسیس نیست و همیشه خرج میکنه اگر همه تاپیک هامو بخونی ...

جملات اخرت با کارت تناقض دارن، یک فرد اومده میگه شوهر من از فلان لحاظ بده دارم ازار میبینم، شما میای مینویسی قربون شوهر خودم برم که خیلی خوبه دراین زمینه.

جای قربون رفتن برای شوهرتون اینجا نبوده. اگه شما توی تاپیک مرتبط یا تاپیک خودتون از خوشبختیتون حرف میزدین بنده خرده نمیگرفتم، که میاید میگید فقط نخواید بدبختی ملت رو ببینید و بذارید طرف از خوشیشم بگه.

مثل این میمونه یه فرد بیاد از گرسنگی و قحطی خودش حرف بزنه، شما زیر پستش کامنت بذاری خداروشکر من سیرم الان دارم غذا میخورم.

بعد کسی بهتون بگه این چه نوع پز دادنیه؟ بگی چشم دیدن خوشی منو نداری فقط میخوای از بدبختیم بگم؟

شما که عمدا اومدید اینو نوشتید که زخم زبون بزنید و یک نفر بدبخت جلوه بدید ، از کارما بترس عزیزم زمین ...

و اینکه عزیزدل، باز حرفت با کارت تناقض داره، شما اگه از زخم زبان زدن متنفری برای خودت، برای دیگرانم انجامش نده ♥️💋

جملات اخرت با کارت تناقض دارن، یک فرد اومده میگه شوهر من از فلان لحاظ بده دارم ازار میبینم، شما میای ...

شاید نیازه دلمون یکم سیاه نباشه اگر یکی ی جایی کارش گیر ولی یه خوبی ای از زندگیش میگه شما تشویقش کنی نه اینکه از نقطه ضعفش سو استفاده کنی 

وقتی استارتر میاد اینجا سوال میپرسه هر کسی حق داره نظر خودش بده و خود استارتر با این مشکلی نداره پس شما بی زحمت نیاز نیست کاسه داغ تر از اش بشی اگر زیر تاپیک شما گذاشتم یه چیزی در غیر این صورت فکر نکنم نیاز باشه در مورد صحبت همه نظر بدید

2706