2737
2739
عنوان

عشقی که به ازدواج اجباری ختم شد + داستان زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 14658 بازدید | 207 پست
خیلی مورد داشتیم که اینجوری شدن

عزیزم خدا به دلت آرامش بده سعی کن از فکرش بیای بیرون استس وناراحتی هیچ فایده ای نداره ،وای چقدر ناراحت شدم

میشه اگه امضای منو میخونید برای مادر شدنم دعا کنید یه حمدوصلوات بفرستید،روز ۱۱،اردیبهشت رفتم دکتر ،دکتر بهم گفت ۵درصد احتمال بارداری داری کلی گریه کردم بعد از مطب که اومدم بیرون باخودم گفتم از دست من فقط ۵درصد کار برمیاد ۹۵درصد بقیه راسپردم دست خدا،خدا میدونم دست تو بزرگتره پس ناامیدم نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی خیلی داغون شدم براااااات 

بچه هم داری؟ 

فقط ببخش و زندگی کن معلومه شوهرت خیلی دوست داره 

ایشالله خوشبخت شی

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
تقصیره خودتم هست خاستی قبول کنی خواهرات ک حسود بودن بایدحتما بدبخت میشدی ک دخالت توزندگیت نمیکردن چو ...

چرا این جوری با کسی که نمیشناسید حرف می‌زنید بخدا زشته 

اگه دلش بشکنه چی 

2731

هر کاری کردم نتونستم داستان باور کنم

خیلی ضد نقیص حرف میزنی

و صد البته اصلا درک واقعی از دختری ک بهش تجاوزه شده نداری . ی چسزای خوندی شنیدی داری میگی .

خانوادت تگفتن جرا سه سال التماست میکنه قبولش نکردی یهو باهاش فرار کردی؟

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2740
چرا این جوری با کسی که نمیشناسید حرف می‌زنید بخدا زشته  اگه دلش بشکنه چی

نظره شخصیموگفتم توروسننه وکیل وصیشی احیانن.. خودش سواد داشت خوند ج داد منم جوابشو دادم چرابعضی کاربرا فک میکنن عقل کلن بقیه چیزی بارشون نیس اونیک تاپیک زده تونیستی اوکی

ی صلوات برای ظهورآقاامام زمان بفرستید🙏❤️❤️❤️الهم صل علی محمدوآل محمد
عزیزم خدا به دلت آرامش بده سعی کن از فکرش بیای بیرون استس وناراحتی هیچ فایده ای نداره ،وای چقدر نارا ...

خیلی ممنون عزیزم ❤️

عذرخواهی میکنم اگه ناراحت شدین

من همون زنیم که میترسم ، هیچ وقت نتونم عشق واقعی رو تجربه کنم ... ❤️‍🩹 کاربری دست ۲ خانم میباشد : ستاره و مریم 🤞🥰
تاپیک های قبلی تو که خواستگار نداری کسی نمیگیرت رو باور کنیم یا اینو؟

امضام‌ رو 

من همون زنیم که میترسم ، هیچ وقت نتونم عشق واقعی رو تجربه کنم ... ❤️‍🩹 کاربری دست ۲ خانم میباشد : ستاره و مریم 🤞🥰
اسی خیلی داغون شدم براااااات  بچه هم داری؟  فقط ببخش و زندگی کن معلومه شوهرت خیلی دوست د ...

خدا نکنه عزیزم ببخشید اگه ناراحت شدی 

ن توافق کردیم که تا حال من خوب نشه بچه دار نشیم

هر کاری کردم نتونستم داستان باور کنم خیلی ضد نقیص حرف میزنی و صد البته اصلا درک واقعی از دختری ک ب ...

هیچ کاری به تصورات شما ندارم 

همون اول هم گفتم اگه فک میکنی الکیه همین الان برو 

تو من و درک نمیکنی عزیزم من اینجا نیومدم به شما ثابت کنم که واقعا سر گذشت من چی هست دلم گرفته بود اومدم درد و دل کنم 

خانوادم از کاری که در حقم کرده بودن خبر داشتن فرار کردنم براشون غیر معقول نبود 

خب چرا یهو یه شبه چه اتفاقی افتاد مگ  اونا وضع تورو ندیدن ؟

چون تو فامیل ما فرار کردن رو بد میدونن 

چرا این جوری با کسی که نمیشناسید حرف می‌زنید بخدا زشته  اگه دلش بشکنه چی

ن عزیزم عذرخواهی کردن ❤️

2706