2752
2734
عنوان

عشقی که به ازدواج اجباری ختم شد + داستان زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 15213 بازدید | 211 پست
حتما مشاوره برید کارشون واقعا زشت بوده و نابخشودنی ولی تا آخر عمرشون هم تاوان بدن کمه یه بزرگتری کسی ...

میدونه که هیچ وقت قبول نمیکنه کارش خوب نبوده

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹
این کارشون کجای دوست داشتنه خودخواهی  و لجبازی بوده نه دوست داشتن

شوهرم از بچگی همین بود هیچ وقت نمیتونست تحمل کنه چیزی رو میخواد و قرار نیست مال اون بشه هر کاری می‌کرد به دستش بیاره 

کاش خانوادش از همون اول میزدن تو دهنش شاید من الان اینجوری نبودم

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

میدونه که هیچ وقت قبول نمیکنه کارش خوب نبوده

همون باید با شما‌ بیاد مشاوره اگر زندگی تون رو دوست داره ولی فکر نکنم بیشتر لجباز و خودخواه هستش اگر مشاوره نرید هر دو  زندگ ی تون بن بسته ها شما تا کی گریه کنید و افسرده بشید تا کی زخمهای اون حادثه رو با خودتون تنهایی حمل کنید باید هم تنبیه کنید و هم کاری کنید که به خودش بیان کارشون نابخشودنی هستش واقعا تحمل دارید ها من بودم به سیم آخر می زدم و همه چی رو به خانواده ام می گفتم خانواده تون پشتتون نباشه پس کی می خواد باشه 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
اخر داستان منو لایک کن لطفا اسی

تموم شد قشنگم

شوهرم از بچگی همین بود هیچ وقت نمیتونست تحمل کنه چیزی رو میخواد و قرار نیست مال اون بشه هر کاری می‌ک ...

به خاطر شما باید کمی عوض بشه اگر می خواد حالتون بهتر بشه باید به مشاوره ایشون هم برن 

انسانیت داشته باشیم به معنای واقعی در غیر این صورت فقط یک مخلوق هستیم مثل همه مخلوقات جهان 
تموم شد قشنگم

تآره اولشه کجا تمام شده مگه اون حادثه از یادتون می ره آدم مرگ رو هر لحظه به چشم می بینه 

کاش بفهمید که به یک فرد تجاوز می شه فقط جسمش رو مورد تجاوز قرار ندادند بلکه روحشم مرده و مورد تجاوز قرار گرفته ولی نباید متجاوزگر آزاد و رها بچرخه بدون هیچ عذابی شکایت کنید حتما نترسید از عواقب شکایتتون 

همون باید با شما‌ بیاد مشاوره اگر زندگی تون رو دوست داره ولی فکر نکنم بیشتر لجباز و خودخواه هستش اگر ...

خیلی آدم کنترل گری هست خیلی بهش گفتم تا راضی بشه چیزی نمیگه ولی قبولم نمیکنه 

مادر من با اینکه قبلا توی دوران دوستیم خونه شوهرم اومده بود با اینکه میدونه من کجا زندگی میکنم به عنوان مادر نیومده از من سر بزنه منم از واکنش خانوادم میترسم و اینکه شوهرم اجازه نمیده باهاشون ارتباط بگیرم 

به خاطر شما باید کمی عوض بشه اگر می خواد حالتون بهتر بشه باید به مشاوره ایشون هم برن 

بهش زیاد میگم انگار کسر شان میدونه بیاد. مشاوره 

چون از دخالت خانوادم خسته بودم  اکه به ازدواجم ختم میشد من زندگی نداشتم

تقصیره خودتم هست خاستی قبول کنی خواهرات ک حسود بودن بایدحتما بدبخت میشدی ک دخالت توزندگیت نمیکردن چون چوب ندونم کاری تورو اون پسره خورد اینقدرفت اومدبیچاره فک کرد فقط اینطوری میتونه باهات ازدواج کنه چقدبدم اومدازت چون خواهرات دخالت میکردن وخوشبخت نبودن توب خاطره دخالتاشون خودت بدبخت کردی حالااگ میگفتی ب خاطره دخالتاخانواده شوهرم بود باز یه چی 

ی صلوات برای ظهورآقاامام زمان بفرستید🙏❤️❤️❤️الهم صل علی محمدوآل محمد
کاش بفهمید که به یک فرد تجاوز می شه فقط جسمش رو مورد تجاوز قرار ندادند بلکه روحشم مرده و مورد تجاوز ...

تجاوز ک صددرصد غیرقابل بخششه ولی اسی هم چهارسال باهاش بوده وبعدبهش گفته دوست ندارم ب همین راحتی وگذاشتش کنار اونم همه عالمه ادم ب گفته خودش اورده خونشون این قبول نمیکرده کسی ک یکیو دوست داشته باشه واقعا نمیتونه سه سال مقاومت کنه دربرابررفتاراش وهمچنان بگ ن یکم غیرقابله درکه

ی صلوات برای ظهورآقاامام زمان بفرستید🙏❤️❤️❤️الهم صل علی محمدوآل محمد
شوهرم از بچگی همین بود هیچ وقت نمیتونست تحمل کنه چیزی رو میخواد و قرار نیست مال اون بشه هر کاری می‌ک ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات بدون هیچ جشن ومراسمی رفتی سر زندگیت؟ بنظرم ۱روز بشین باهمسرت حرف بزن سکوت تو خیلی خطرناکه

زیرگروه سبز،وزن قبل ازچالش۷۷کیلو وزن فعلی۶۳(هدف نهایی۶۰)الهه جون واقعا ازت بخاطر تاپیک خوبت ممنونم 😍😍😍ازسرگروههای عزیزمم تشکرمیکنم😍😍😍
2706