2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چطوری

مرغ سرخ کن

توی روغن مرغ پیاز زیاد خلالی سرخ کن

بعدشم مرغ هارو بچین روی پیاز

مایونز و آب و زعفرون قاطی کن بریز روی مرغ

بعد ۲۰ ، ۳۰ دقیقه‌ ک دیدی پخته شده

ی ذغال داغ کن 

بزار توی ماست خوری 

بعدش ماست خوری رو بزار توی مرغ روش یکم روغن بریز سریع درشو ببند

تمام 

این وضعیت زندگی در شأن یک اسپرم برنده نیست.🤡
نه همون عدس پلو؟ توش شوند بریزم؟

آفرین اول آب بزار کمی داغ شه توش عدس بریز ی چند دقیقه بپزه بعد برنجو بریز و کمی بعد سیب زمینی نگینی کن بریز بعد صافش کن لایه لایه شوید بریز آخر کار که برنج دم کرد روش روغن بریز با سالاد شیرازی خوشمزس

این کاربری واگذار شده

اسپاگتی با سس گوجه و کوفته گوشت یا سوسیس

منم از طعم شیر خوشم نمیاد اما ی پاستایی هست بهت میگم شوهرت نزدیک بود درست کن چون سردش جالب نیست 

طبق معمول ی بسته پنه یا بقول خودمون ماکارانی فرمی ابکش کن و بعد شیر و ی دسته ریحان رو توی مخلوط کن بریز ک قشنگ مخلوط شن و دوقاشق خامه البته دل بخواه هست 

قارچ اگ دوس دارین تفت بده کمی و بعد دوتا گردو خورد کن 

روغن توی قابلمه متوسط بریز و پنه ها رو ک ریختی بهشون 2.3تا سیر رنده شده یا له شده اضافه کن و بعد مایع ریحان 

شیر ک یکم حجمش کم شد و ابکی نبود بهش پنیر پیتزا بزن و بعد اب شدنش سرو کن خیلی خوشمزه میشه من بااینک از شیر و خامه بدمیاد اینو خوردم بجای روغنم از کره میتونی استفاده کنی کم یا زیاد هرچیزی ب خودت بستگی داره 

ایناروو هم میتونی درست کنی 

قیمه پلو 

مرصع پلو 

آلبالو پلو 

قیمه نثار

ته چین گوشت و مرغ 

میرزا قاسمی 

بادمجون شکم پر

کوکو عدس یا کدو سبز 

کوکو برنج 

کلم پلو 

شیرین پلو یا قنبر پلو