2733
2734
عنوان

عشقی که به ازدواج اجباری ختم شد + داستان زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 15213 بازدید | 211 پست
چرا اخه 4 سال پسر مردم سرکار بزاری . . . .  نمیدونم والا . . .  بعد اگه تاجر فرش بوده شه ...

برای رفتنم هزاران و یک دلیل داشتم 

بعدم اون فرش باید یه جایی تولید بشه که صادرش کنن

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹
نظره شخصیموگفتم توروسننه وکیل وصیشی احیانن.. خودش سواد داشت خوند ج داد منم جوابشو دادم چرابعضی کاربر ...

شما به دل نگیر عزیزم ❤️

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون اوایل خیلی من میگفتم خودمو میزدم وسایل خونه رو میشکستم فقط بغلم می‌کرد میگفت آروم باش  الا ...

جشن عروسی گرفتین؟

به نظر من سخت نگیر درسته آسیبی که تو دیدی وحشتناک بود ولی بگو۴ سال باهاش بودی و از عشقت گفتی

اونم دلبسته کردی 

ازش بگذر اگه نمیگذری تو خودت نشون نده که بفهمه‌ زندگیتو بساز اونم با عشق که خوشبخت بشی خاطرات گم شن توش

روزاتو خوب کن تا حالت و دلت خوب و خوش بشه

جشن عروسی گرفتین؟ به نظر من سخت نگیر درسته آسیبی که تو دیدی وحشتناک بود ولی بگو۴ سال باهاش بودی و ا ...

ن فقط عقد کردیم برادرم اومد توی محضر رضایت داد رفت حتی نموند خطبه عقد شروع بشه 

اتفاقا من هیچ چیزی نشونش نمیدم همیشه سعی میکنم اولویت زندگیم باشه به جز اون اوایل تا حالا سر هیچ چیزی بحث نداشتیم همیشه به حرفش گوش میدم احترامش برام واجبه همیشه سعی کردم گذشته رو فراموش کنم یه موقع هایی دست خودم نیست حالم بد میشه شده من دو روز تمام گریه کردم یه شبایی کابوس میبینم انگار اون اتفاق شده ملکه ذهنم 

الان این هفته جلسه سومم مشاورم میشه 

یه چندتا تکنیک یادم داده حداقل کابوس نمیبینم کمتر ذهنم سمتش میره 

امیدوارم خدا به دلم و زندگیم و آرامش ببخشه

باشه عشقم ببخشید 🙏

فدای تو ❤️🥰

سلام عزیزم میگن قران باز میکنی میتونی برای منم انجام بدی برای اینکه بهم بگی عشقم الان با کسی تو رابطس یا راسته که بم گفتن با یه زن سن بالا تو رابطس بهم گفتن با خیلیا رابطه داره

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
سلام عزیزم میگن قران باز میکنی میتونی برای منم انجام بدی برای اینکه بهم بگی عشقم الان با کسی تو رابط ...

سلام عزیزم درخواست دوستی بده اونجا بگو

ن فقط عقد کردیم برادرم اومد توی محضر رضایت داد رفت حتی نموند خطبه عقد شروع بشه  اتفاقا من هیچ ...

برای یه دختر هیچی سخت تر از تجاوز نیست😔

کاش هیچ دختری تجربه ش نکنه

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
من بودم همه چیز رو توی نامه می‌نوشتم میدادم به دوستم میگفتم پرت کنه توی خونه بابام. نمیذاشتم دوستمو ...

نمیدونم کاش یبار از من طرفداری میکردن

برای یه دختر هیچی سخت تر از تجاوز نیست😔 کاش هیچ دختری تجربه ش نکنه

امیدوارم برای هیچ دختری اتفاق نیافته 

خس میکنم قضیه من خوش بینانه تر بود حداقل باهاش ازدواج کردم 

اون دخترایی که بهشون تجاوز میشه تو مهمونی و بیرون و طرف فرار میکنه یا تهمت میزنه یا بخاطر اینکه بهشون تجاوز میشه از طرف خانواده‌ به قتل میرسن چه حالی دارن 💔

کاش سه سال تموم ناز نمیکردی بعد دیگ هم این اتفاق نمیوفتاد هم یه عرپسبه شیک و تمیز داشتی هم با خانوادت رابطتو حفظ میکردی تو ک میدونستی خانواده خالت هرکاری ازشون برمیاد نباید اینقد مقاومت میکردی ذینهمه نازتو کشیدن گفتی نه..... خودت اشتباه کردی 🤦🏻‍♀️البته کار زشتو پست شوهرت هیچ توجیهی نداره 😔

ولی کاششش اون ۳ سال اونقد مقاومت نمیکردی🙂

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
امیدوارم برای هیچ دختری اتفاق نیافته  خس میکنم قضیه من خوش بینانه تر بود حداقل باهاش ازدواج کر ...

اخه اینک میگی خوبه شوهرم شده خیلی تو‌مخه ادم هیچوقت نمیتونن با متجاوز گرش زندگی کنه و ازش حالش بهم میخوره‌اصلا چطور میتونی الان باهاش رابطه داشته باشی خیلی بده🤦🏻‍♀️

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
2706