2733
2734
عنوان

عشقی که به ازدواج اجباری ختم شد + داستان زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 15213 بازدید | 211 پست

حالم بد شد😢

حتما به زور اون کار رو کرده که باهات ازدواج کنه...

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای بمیرم من برات درکت میکنم 

😭من ک با شوهرم ب خواست‌ خودم ازدواج کردموووو 

دوسش داشتم اون شب دعوامون شد کلی کتکم زد کلییی دیگ از اون شب‌دوسش ندارم حس میکنم میترسم با ترس کنارشم 

😭😭😭 نمیتونم باهاش رابطه داشته باشم تو چطوری میتونی الان چطوری میتونی باهاش رابطه ج ن سی داشته باشی؟🥺

حالم بد شد😢 حتما به زور اون کار رو کرده که باهات ازدواج کنه...

آره خوب میدونست با این کار مجبور میشم 

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹
وای بمیرم من برات درکت میکنم  😭من ک با شوهرم ب خواست‌ خودم ازدواج کردموووو  دوسش داشتم ...

خدا نکنه قشنگم 

من  با شرایط زندگیم کنار اومدم فقط حال و هوای اون روزا برام تداعی میشه حالم بد میشه 

براتون حمد خوندم انشالله خدا آرامش رو بهتون برگردونه ❤️

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹
اسی یه سوال هیچوقت نخاستی یا سعی نکردی با خانوادت حتی مادرت ارتباط بگیری؟ مثلا ناز کن برا شوهرت راضی ...

ن عموم تهدید کرده من و میکشه . شوهرم می‌ترسه نمیزاره ارتباط بگیرم . بعدم مادرم میدونه من کجا زندگی میکنم تا حالا نشده توی این دو سال بیاد ازم سر بزنه حالا من کاری نکرده بودم . اگه منم خطا کرده بودم باید بزرگی می‌کرد میبخشید

چه دل سیاهی داری دختر  میدونی من الان زندگی کردنم چه عذابی برام شده  میدونی یکی از تن و ...

میدونم تجاوز یک کاره غیرقابل بخششه ولی شمام بایاداوری این موضوع وفک کردن بهش فقط خودتوعذاب میدی درسته خیلی سخته ولی زندگی رو ب کام خودت تلخ نکن توک میگی احترامشو داری وباهاش خوبی سعی کن ب خوبی هاش فک کنی اگ دوسش نداری ک جداشو اگ نمیتونی جداشی هم هرچقدکاربرابیان بده شوهرتو بگن ونمک بپاشن چ فایده داره زندگیت بهترمیشه بهش فک نکن اگ مشاوره رفتی ک صددرصدتکنیک بهت داده واسه اینک هرموقع ب این قضیه فک کردی سریع حواستو پرت کنی ب خودت فک کن ونشین غم عالم رو بریز ب جونت مگ چقد زنده ایم دخترسعی کن کم کم حداقل بامادرت بابات وکسایی ک میدونی دوست داری باهاشون وقت بگذرونی ارتباط بگیری ببخشید ک حرفام ناراحتت کردقصدم این نبودحلال کن 🙏

ی صلوات برای ظهورآقاامام زمان بفرستید🙏❤️❤️❤️الهم صل علی محمدوآل محمد
ن عموم تهدید کرده من و میکشه . شوهرم می‌ترسه نمیزاره ارتباط بگیرم . بعدم مادرم میدونه من کجا زندگی م ...

توک گفتی خواهرات حسودن شایدهمونا باعث میشن ک مادرت تاالان نیومده ببیندت

ی صلوات برای ظهورآقاامام زمان بفرستید🙏❤️❤️❤️الهم صل علی محمدوآل محمد
خودت زنگ بزن 

میترسم 

چند باری مامانم گفته دیگه دختری به اسم من نداره

میدونم تجاوز یک کاره غیرقابل بخششه ولی شمام بایاداوری این موضوع وفک کردن بهش فقط خودتوعذاب میدی درست ...

من عذر خواهی میکنم ... دست خودم نیست یه موقع هایی خیلی بد برخورد میکنم شرمنده ❤️

نمیدونم شوهرم نمیزاره 

فعلا اجازه ام دست خودم نیست 

از اون ورم از واکنش خانوادم میترسم 

توک گفتی خواهرات حسودن شایدهمونا باعث میشن ک مادرت تاالان نیومده ببیندت

از خواهرای من هر کاری برمیاد 

از یکی شنیدم گفته دیگه دختری به اسم من نداره 

2706