2737
2734
عنوان

خیانت چه دلیلی داره؟؟؟

327 بازدید | 46 پست

واقن چی باعث میشه مرد و زن بهم خیانت کنن؟

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تنوع طلبی

خب همه زنا مثل همن همه اونو دارن مگه چه فرقی میکنه😂

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2738

خیانت توجیه نداره   ذات کثیف مرد یا زنه که فرد رو به سمت و سوی خیانت سوق میده متاسفانه

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
دلیل نمیخواد یجورایی عادی شده تو جامعه قبحش ریخته 

همشم بخاطره همین گوشیای لعنتیع

چون با یه نفر سیر نمیشن ‌‌‌‌‌چه زن چه مرد هر کدوم خیانت کنن ینی خودشون ناموس ندارن لعنت ب هر کی که خ ...

دقیقاااا

بخدا من دیگه از ازدواج میترسم

نشون دهنده افتخار (افتخارهرزگی)

یسریا میگن قضاوت نکن فلان 

شوهرم بهم توجه نمیکنه😐

خب همه زنا مثل همن همه اونو دارن مگه چه فرقی میکنه😂

کسی که خیانت می‌کنه و این بد بودن تو ذاتش هست همه رو به یه چشم نمی‌بینن که مثلا بگن همه زنا اونو دارن ، برای اونا هر گلی یه بویی میده و بر عکس زنی که خیانت می‌کنه براش همه مردا یکی نیستن و دوس داره همه رو امتحان کنه لعنت خدا بهشون

2706