2733
2734
عنوان

خیانت چه دلیلی داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 46 پست
اره  شاید شوهره من با بدن من با پوست من ا‌وکیع اونی که تو خیابون بد میگرده شوهر من میبینه و از ...

بخدا من از تو بدترم عزیزم حالم انقد بده . اگه ما زنا بهم وفادار باشیم راه خیانت بسته میشه اما افسوس من خودم جوری میگردم بیرون که بخدا نگا مردا بهم نیفته که زنشون ناراحت نشن یا هزار تا چیز دیگ . تو خونه هر مدل بخوام پیش شوهرم لباس می‌پوشم اما همون‌طور که خودم حساسم ب شدتتتتتتتت روی شوهرم دلم نمی‌خواد که بقیه زن ها وقتی بیرون میرم تیپ بد بزنم ناراحت شن الان بیشتر خانوما شلوار پاره میپوشن اونم در چه حد پاره با نیم تنه میان بیرون با موی باز که مو هیچ ولی بدنشون رو میندازن بیرون یا باسن رو گنده میکنن میندازن تو چشم بقیه . ب نظرم هر کی اختیار زندگی و تیپ خودشو داره اما بیرون میری درسته اینجوری تیپ بزنی ؟ میگن خب مردا چشماشون رو درویش کنن اما ب نظرت میشه ؟ ن . ما خودمون که زنیم آدم بی حجاب و بدن لخت ببینیم نگا میکنیم بعد از مردا چه توقع آخه کاش یه روز دنیا درست شه اما افسوس هر روز بدتر میشه حجاب ها و خیانت ها زیاد تر پس تنها باشی بهتره چون ذهنت درگیر نمیشه عزیزم 

خدایا خودت میدونی تو دلم چی میگذره خودت معجزه کن 🤲🥲♥️ میشه برای حاجت دلم صلوات بفرستید عزیزم ؟♥️ایشالله خدا صدای قلب پاکتو بشنوه و بهت کمک کنه 🤲🧿♥️
دقیقا همینه که خانواده های خوب هم گاهی فرزند بد پرورش میدن چون باید اصالت و بلوغ کنار هم باشه  ...

صد در صد همینه...فرزند شما از عمل شماست که آموزش میبینه و رشد میکنه نه صرفا گفتار شما....کسی که خودش سیگاریه نمیتونه به بچش بگه سیگار نکش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید