2752
2734
عنوان

خیانت چه دلیلی داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 46 پست
همشم بخاطره همین گوشیای لعنتیع

دقیقاااا یه کلیپ های هست تو فضای مجازی از پیکر تراشی و فلان و مدل ها و فیلم های مثبت ۱۸ که ذهن مرد رو میبره سمتشون و توقع هاشونو می‌بره بالا و یهو ب خودشون میان میبینن زنشون عددی نیست پیش اون زنایی که تو گوشی میبینن و میرن سمت کسایی مثه اون زنا که دیدن و دوس دارن و برعکس هم برای زنا اینجوری مثلا میبینن فلان مرد تو اینستا برای زنش خرج می‌کنه و چیا که نداره تو زندگی و مرد خوشتیپه و اینا و ب خودش میاد میبینه مثلاً شوهرش قیافه و پول نداره و می‌ره سمت خیانت 

خدایا خودت میدونی تو دلم چی میگذره خودت معجزه کن 🤲🥲♥️ میشه برای حاجت دلم صلوات بفرستید عزیزم ؟♥️ایشالله خدا صدای قلب پاکتو بشنوه و بهت کمک کنه 🤲🧿♥️
اوناهم تحت تاثیر خیلی چیز ها فکرشون خراب شده  حق نمیدم بهشون ،اصلا  خودم وسط این منجلاب ...

خداروشکر که الان اوضاتون بهتره 

بنظر من زنی که با یع مرد متاهل تو رابطه میره اصلا انسان نیس

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ذات خراب معنیش چیه؟؟ یکی رو میشناسم ذاتش خراب نیست خانواده همه خوب خودش خوب البته تا پارسال&n ...

وقتی که طرف می‌پذیره کنار همسرش (حتی اگه همسر بدیم باشه و مشکل دار باشه) با کس دیگه ای رابطه عاطفی یا جنسی داشته باشه این آدم به طور حتم نه تعهد داره، نه مسئولیت پذیره و نه قیود اخلاقی که همه اینا مشکلات شخصیت رو نشون میده

چنین کسی میتونه طلاق بگیره و بعد بره سراغ کسی که دلش میخواد...اما خیانت ینی شکستن تعهد و اخلاق

خداروشکر که الان اوضاتون بهتره  بنظر من زنی که با یع مرد متاهل تو رابطه میره اصلا انسان نیس

همه چیز از بی بند و باری شروع میشه 

از نداشتن چارچوب برای روابط 

مثلا منی که امروز برام‌ مهم نیست با پسرخاله م‌دست بدم پس فردا میرم تو خیابون دست که هیچی دو‌ تا پام رو هم تقدیم‌میکنم 

قبح کم کم می‌شکنه

جان ببر آنجا که دلم برده ای 🍃
دقیقاااا یه کلیپ های هست تو فضای مجازی از پیکر تراشی و فلان و مدل ها و فیلم های مثبت ۱۸ که ذهن مرد ر ...

اره 

شاید شوهره من با بدن من با پوست من ا‌وکیع اونی که تو خیابون بد میگرده شوهر من میبینه و از چشمش میوفتم و باعث از هم پاشیدن زندگی من میشه🙂💔

کاش من مال این نسل نبودم واقعا اذییتم 

اینجا هر بار تاپیک خیانت میبینم تن و بدنم میلرزه هزار تا وسواس فکری میگیرم

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
وقتی که طرف می‌پذیره کنار همسرش (حتی اگه همسر بدیم باشه و مشکل دار باشه) با کس دیگه ای رابطه عاطفی ی ...

دقیقاً ، خب همسرمن هم یه بدی های فجیعی داشت ، اما حتی فکر خیانت از کنارم ردنمیشد ، چون خودمو شناختم و درمان کردم 

همه چیز از بی بند و باری شروع میشه  از نداشتن چارچوب برای روابط  مثلا منی که امروز برام‌ ...

اخه بستگی داره از چع منظوری با اقوام دست بدی

بهت قول میدم هیچ بستگی نداره 

من که کلا خونه فامیل نمیرم اما ربطی نداره💔😂

این ینی اصالت و بلوغ☺️🌱

دقیقا همینه که خانواده های خوب هم گاهی فرزند بد پرورش میدن

چون باید اصالت و بلوغ کنار هم باشه 

البته نظر لطف شماست 

وقتی که طرف می‌پذیره کنار همسرش (حتی اگه همسر بدیم باشه و مشکل دار باشه) با کس دیگه ای رابطه عاطفی ی ...

همون مشکلات شخصیت و روابط مشکل دار باعثش میشه 

چه بسا ادمایی دیدم نمیشه بهشون گفت بد ذاتن و ذاتشون از بن خرابه ولی به راه کج رفتن

درکل منظورم اینه که خیانت فقط برای ذات خرابا نیست خیلی ادمای خوب خوش ذات هم شاید دچارش بشن جوری یواش یواش یواش تو جونت رسوخ میکنه که نفهمیدی از کجا خوردی

انقدر می بزنم تا اجل اید به سرم رقص کنان ..عاقبت مست به دیدار خدا خواهم رفت💚
من که کلا خونه فامیل نمیرم اما ربطی نداره💔😂

به نظرم از یک آقا نظر بخوایم بهتره 

بالاخره اقان و میدونن دست دادن هم منظوری باید فکر کرد یا نه 

به نظرم از یک آقا نظر بخوایم بهتره  بالاخره اقان و میدونن دست دادن هم منظوری باید فکر کرد یا ن ...

چی بگم والا

همون مشکلات شخصیت و روابط مشکل دار باعثش میشه  چه بسا ادمایی دیدم نمیشه بهشون گفت بد ذاتن و ذا ...

نه خب بالاخره یک آدم رو که نمیشه سیاه مطلق و به قول شما از بن خراب دید....ولی قطعا قطعا خیانت خیلی مشکل بزرگیه...و کسی که دچارش قطعا از یسری آسیب های شخصیتی رنج میبره که باید فکر درمانش باشه...این ثابت شده اس به لحاظ علمی

2706