2752
2734
عنوان

من میخوام پنهونی از شوهرم ...بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6036 بازدید | 136 پست
قصابی کیلووات میده ۷۰۰ ۸۰۰ تومن ولی زنده بخری کیلو به ۱۰۰ تومن هم نمی‌افته 

ما همیشه زنده میخریدم ولی از بس گرون شد دیگه نتونستیم کیلویی میخریم اصلا به صرفه در نمیاد پول تمیز کردن و پاک کردنش زیاده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کیلویی ۱۰۰ نمیفته؟ ملت مغز خر خوردن نمیرن گوسفند مفت بخرن گوشت ۷۰۰ میخرند؟ نخیر عزیزم ما بارها گوسفند خریدیم. گوشتش اونقدرها ارزون تر در نمیاد. بگو به شوهرت این زرنگی و اقتصادی بودن نیست، 

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

کی اینو گفته؟!

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2731
ن بابا گیاه خوارم نیس خسیسه خسیس آخه گوشت کیلویی ۷۰۰ ۸۰۰ میده اونم پر استخون ولی خودم بخرم زنده شو ک ...

نه بابا فکر میکنی

نهایتا کیلویی صد تومن تفاوت داشته باشه

بعد اینکه من مامانم که میره قصابی بهش تاکید میکنه که چربی و‌استخون زیاد نداشته باشه کیلو ۸۲۰ هم گرفته بود

ما شیرازیم البته نمیدونم شهر شما چطوریه

تا اونجایی که من میدونم گوسفند زنده میزارن رو ترازو بزرگا وزنش بشه پنجا تقسیم بر دو میکنن مثلا بیست ...

نه عزیزم کیلویی بخای بخری همون ۵۰ کیلو حساب میشه اما قیمت گوشت تو بازار مثلا۶۰۰ باشه هر کیلو مثلا ۲۵۰ اینا میزارن 

کاربری دست دونفر
پدر منم زنده خریده بود خیلی باصرفه بود 

چجور حساب کردین زنده کیلویی 100بگید مام بیایم بخریم ما هم زنده میخریم ولی اصلا اینجور نیست

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ،شیدای فاطمه(س) امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ولی عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه حرف ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
من خودم پرسیدم 

بله میخوای گوسفند پیر لاغر بخری ک همش بشه استخون.شما اون همه اشغال شکم گوسفنده روده پوستشو نمیبینی.ما خودمون گله داریم خندم به خرفت اومد.درصمن اگ ایشون ندونه حرامه بهر بزار خونه خودت درست کن خونه ات بخور چراببری خونه مادرت

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

فک نکنم،چند وقت پیش پدرشوهرم اینا میخواستن بخرن،حساب کردن گرونتر از بازار درمیومد

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱
2706