2733
2739
عنوان

شما بودید ناراحت میشدید از شوهرتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خودش میگه ننم  اخه خونشون بزرگ و باغیه وقتی شب میشه من خیلی میترسم تز اونجا

خوب شما هم میرفتی اونجا سه تایی هرکدوم یه گوشه 

فقط به نظرم جالب نیست 

زن وشوهر اینور  یه نفر اونور 

ما وقتی پدرشوهرم نباشه 

مادرشوهرم میاد اتاقی که ماهستیم میخوابه 

مشکلی نمیبینم

به نظرم حساس شدین یکم

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
تورو خدا شعار نده . 

چرا شعار بدم کسی مگه اینجا منو میشناسه که بخوام ادایه خوبا رو در بیارم خودم از مادرشوهرم بیزارم خیلی اذیتم کرده ولی همی ادم یه مدت بیمارستان بستری بود شوهرم شبها میرفت پیشش میموند و منم تنها بودم خونه اتفاقا به شوهرم پیغام دادم با اینکه از مادرت بیزارم اما حال تو رو میفهمم 

اصلا این رو بدون ....پیش اون پیر زن بی شوهر، بهتره شبها با شوهرت نری تو یه اتاق با هم بخوابید

چقدر بد گفتی پیرزن بی شوهر؟

تا آخر عمرت جوون میمونی؟

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
خب بگو لولو میخورتش؟ چه بی مزه است .‌اینها با اینکوابستگی اصلا چرا ازدواج میکنند

همونو بگو بخدا اصن این نفرت از مادر شوهرو خود پسراشون با یه سری حرکات بوجود میارن برا ما 

2740
من ک باشم هیچ وقت راضی نمیشم بچم زنش ول کن بیاد ب من بچسبه

حالا تو اجازه نده بلاخره انسانه دیگه یه روزم کنار بچش باشه دلش شاد میشه تو چه میدونی تو پیری ادم چه نیازهایی داره هنوز که به اون دوران نرسیدی منم از این حرفا زیاد میزنم اما شاید پیر شدم دلم بخواد بچم پیشم باشه 

خودش میگه ننم  اخه خونشون بزرگ و باغیه وقتی شب میشه من خیلی میترسم تز اونجا

خودشونم نباید بگن 

ترس نداره 

یه جایی میرین با دل خوش برین با دل خوش برگردین 

هر جا 

اومدیم مسافرت ضروری پیش اومد یا هر چی 

باید بتونین مدیریت کنین

زنای قوی و مستقل ارزش بیشتری دارن پیش آقایون و همه 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706