2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چن روزعقب افتاده؟   استرس تغییر فصلو اب و هوا. تنبلی و خیلی چیزای دیگه دخیله .  &nb ...

عقبم نیفتاده  

واقعيتش ۴ فروردین لاپایی داشتم روز ۶یا۷ سیکلم بود حس کردم منی ریخت واژنم بلافاصله اورژانسی ۱.۵ خوردم فرداشم دوتا ۰.۷۵ خوردم ۵روز بعدش خونریزی شدید با دل درد زیاد گرفتم ۳روزه بود هفته آخر فروردین موعدم پریود نشدم ولی ۵یا۶روز بعدش ۲ اردیبهشت خونریزی گرفتم ۴،۵روزه بود دوباره ۱۲ اردیبهشت خونریزی گرفتم ۶،۷ روزه بود ۹ اردیبهشت باز رفتم بتا با گذشت ۳۶ روز از رابطه مثل بتاهای قبلی ۲ بود و منفی بود ۱۱ اردیبهشتم رفتم سونو هیچ مشکلی نبود فقط ضخامت رحمم ۵ بود شکمم چندین هفته باد کرده ب دکتر زنان گفتم گفتش باردار نیسی برو دکتر داخلی من خیلی نگرانم هفته یکشنبه و دوشنبه ی بارم چهارشنبه بیبی زدم منفی بود ولی میترسم باز برم بتا بدم مطمئن شم مشکل جای دیگس خیالم راحت شه🥲🥲

تاپیک قبلیتو خوندنم تمام این بهم ریخنتا بخاطر همون اورژانسیه  رها کن بذار سیستم بدنت ب حالت قب ...

شکمم باد کرده بخاطر اون میترسم برم بتا بدم خیالم راحت شه مشکل جای دیگس

2706