2752
2734
عنوان

شما بودید ناراحت میشدید از شوهرتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 63 پست
اصلا بحث اون نیست شاید برادر شوهرش پیشش بمونه  اینکه بعد از مدتی بری پیش مادرت بخوابی کجاش مشک ...

واقعااا متنفرم از کاربرایی که وقتی هیچ جیزی نمیدونن بدون شناخت طرف فقط میان اینجا توهین میکنن و. حرف زشت به اون طرفی که استارتر درموردش تاپیک زده... واقعاا اینجا بعضیا خیلی بی منطق هستن.. من وقتی همچین تاپیکی ببینم اصلا نظرم نمیدم 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
الان همه به استارتر گیر دادین،این به کنار،وقتی برادر شوهرم ازدواج کرد مادر شوهر کجا میخاد بخوابه وسط ...

اون قضیه اش کلا فرق میکنه 

این چیز دیگه ایه

دائمی نیست که 

یه شب دوشبه 

واسه استارترم که درحد دوسه ساعت بوده 

کلا مادرشوهرا خودشون دقت نظر دارن و خوبن از این نظر که سعی میکنن برای عروس وپسرشون مکان جور کنن😅

مگه اینکه خلافش ثابت شه 

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه بابا چ ناراحتی

اصلا شاید تنهایی مادرشو بهونه کرده که پیشش بخوابه

مادرشه

من خودمم گاهی واقعا دوست دارم با مادرم تنها باشم، 

یا تنها بدون همسرم برم خونشون

او در بر و ایام به کام است...

حالا استارتر یه شب بوده و تموم بخودش ربط داره ناراحت بشه یا نشه،من به اون عروس دومی فک میکنم که بخاد همونجا بمونه،لابد اونم باید یا تنها تو اتاق بخابه یا ۳نفر تو هال!

آخه یه مادرشوهر مجرد تو فامیل داریم تا حالا پسر آخری ۳تا زن گرفته و طلاق گرفتن از دست همین مادر،حتی نمیذاش با زنش بخابه که خودش تنهاس!

من از اون منظر گفتم که مشکل مادره ریشه داره،وگرنهدبخاطر یه شب چیز مهم نیسی کسی ناراحت بشه

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
2731