2733
2734

سلام بچه ها دیشب خونه مادر شوهرم اینا موندیم یدونه برادر شوهر مجردم دارم اون شب ک شد رفت بیرون پدر شوهرمم فوت کرده 

دیشب ک خاستیم بخابیم من رفتم تو اتاق بخابم شوهرم اومد گفت تو اینجا میخابی گفتم اره گفت باشه پس من میرم پیش ننم تنهاست منم چیزی نگفتم خب اون میدونه من کلا از تنها خوابیدن میترسم بعد چند دیقه دیدم برادر شوهرم اومد بعد شوهرم اومد تو اتاق منم خیلی ناراحت شدم ازش ولی چیزی نگفتم فقط گفتم خوب شد امیر اومد ک یاد من بیوفتی شما بودید ناراحت میشدید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا این رو بدون ....پیش اون پیر زن بی شوهر، بهتره شبها با شوهرت نری تو یه اتاق با هم بخوابید

یعنی چی؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

خب بله نباید شما رو تنها بذاره .

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

ننش

جالب نیست این طرز حرف زدن 

یه شب هزار شب نمیشه 

قبل ازدواج با کی میخوابیدی؟که از تنهایی میترسی؟

وابسته هیچکس نباشین 

اگرم بودین به رو نیارین 

پررو میشن

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
2706