2733
2734
عنوان

شما بودید ناراحت میشدید از شوهرتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مادر شوهرت همسرش فوت کرده و تنها شده یا باید ازدواج کنه یا اینکه این حقیقت که ازین ببعد باید تنهایی رو بپذیره هم به خودش هم فرزندانش گوشزد کنه وگرنه یا همسرت یا برادرش باید نقش همراه و همسر رو از نظر عاطفی براش بازی کنن و این موضوع زندگی بچه هارو خراب می‌کنه.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
ننش باید یکی پیشش بخوابع بچه دوساله س مگخ

ایشونم دو ساله نیست

حالا یه شبه 

شوهر انقدرا هم مهم نیست 

اگر خیلی اذیتن شب خونه کسی نمونن 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

نه ناراحت نمیشدم 

تازه بهش میگفتم کاش پسرمونم به باباش بره🥰

چون بعداز اومدن داداشش اومد پیش شما 

یعنی رضایت مامان براش مهمه 

من ته دلم خوشم میومد از انسانیتش😅

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
خب چه دلیلی داره پیش مادرش بخوابه. بستگی داره اینکه چه دلیل داره . اگه دلیلش رو بفهمم اون مبنای نارا ...

هیچ دلیلی نداشت فقط بخاطر اینکه تنها نباشه انگار من ده نفر پیشمه

همه مشکلات خودمونو داریم ولی بعضی چیزا خیلی به ادم زور میاره 

این اخه کجاش زور داشت یه روزم تو بچه دار میشی بچت دلتو تو تنهاییت شاد کنه باید به زنش فشار بیاد یکم انسان باشیم همه چی درست میشه شوهرتم ماله خودته نترس

ننش جالب نیست این طرز حرف زدن  یه شب هزار شب نمیشه  قبل ازدواج با کی میخوابیدی؟که از تن ...

خودش میگه ننم 

اخه خونشون بزرگ و باغیه وقتی شب میشه من خیلی میترسم تز اونجا 

2706